Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 494 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Meri Meri
Svíčky v sadě Bunny
3 ks, s velikonočním motivem, doba hoření 2 h, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Sweetie
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 20x12x35 cm
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Sweetie
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 18x12x35,5 cm
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, do zásuvky, IP44, délka 500 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Červený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Zelený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Elly
Bílý, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ebony
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(11)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Baroque
Tmavě modrá, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Bílá/šedá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 28x6x44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lucy
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø13x23,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lucy
Zelená, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø13x23,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, černé, 200x200 cm
(3)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Dot
Červená, papírová, do zásuvky, ø54x16 cm
(16)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Aratorp
Červená, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(2)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na jednolůžko, na knoflíky, červené/bílé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, šedé, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Těžítko Breon
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
608 Kč
s kódem
715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Kolotoč nad postýlku Butterflies
Závěsný, dřevěný, ø 21 cm, výška 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
608 Kč
s kódem
715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Stark
Ø 13,5 cm, výška 13 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
714 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Mickey and Minnie "Love"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, červené/bílé, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
714 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Neat
9x4 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
605 Kč
s kódem
712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská jídelní sada Jesse
3 ks
Skladem
Poslední kousek
605 Kč
s kódem
712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, světle hnědý, 180x220 cm
(3)
Skladem
605 Kč
s kódem
712 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo & Stitch "Buddies"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, v mentolové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Pti Bolide
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, šedé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(781)
Skladem
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Taulo
2 ks, z bio bavlny, bílé/modré, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
604 Kč
s kódem
710 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, modrý, 137x178 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, taupe, 150x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, černý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, růžový, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, koňakově hnědý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
My House
Povlečení Adeline
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé/oranžové, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Pantone
Hrnek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelánový, bílý
(158)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Velmar
2 ks, taupe, 20x20 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Velmar
2 ks, koňakově hnědé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(24)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Mermaid
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 135x200 cm
(7)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský svačinový box Aquamarin
Z bioplastu, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Gentlemen's Hardware
Skleničky v sadě
5 ks, 44 ml, na panáky
(13)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 135x200 cm
(7)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
99
100
101
...
240
Načíst další