20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 480 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kindsgut
Hudební hračka Stars
Vhodný věk 2+
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šalvějově zelená, ø 8 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Light & Living
Svícen Alka
Na čajovou svíčku, keramický
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, s osvětlením, 17x22 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Spirella
Zrcadlo Bly
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 19x20 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
PT LIVING
Svícny v sadě Prague
3 ks, kovové
Doručíme od 16. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 24,5x22 cm, výška 58 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Stojan na víno
Kovový, počet lahví 6
(14)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Svícen Isara
Kovový
Doručíme od 19. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Lahev Periodic Table
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, krémová
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Yes Everyday
Váza Florysia
Keramická, krémová, 6x10 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 20 cm, rukojeť: nerez
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Světelný řetěz Carlisle
Hnědý, z umělého ratanu, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 180 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Chocolate
2 ks, lněné, 40x40 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Marsala
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mepal
Lahev Active
600 ml, cestovní/s pítkem, plastová, modrá
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Flamingo
Bavlněná, modrá/růžová, 76x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Dětské noční světlo Fizz Winston
Modré, silikonové, LED, noční, na baterky/na USB, ø10x11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, modré, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 25x12,5 cm, výška 18 cm
(94)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hloubka (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tescoma
Moka konvička Paloma
120 ml, hliníková, ve stříbrné barvě
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Kim
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, z mikrovlákna, okrově žluté, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Konev na zalévání
Plastová, 6,4 l
(11)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Květináč Cozy Harvest Brown
Závěsný, plastový, ø 36 cm, výška 22,5 cm
(7)
Doručíme od 14. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Amelia
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Archie
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(3)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Benjamin
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Carmichael
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Cookie
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Cooper
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch Angel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Earling
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Grinch Max
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Grogu
Vhodný věk 3+, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Grogu
Vhodný věk 3+, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter Ravenclaw
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Kai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Nahomy
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Romeo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Shanya
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 26,5 cm, délka 15,5 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Maxwell & Williams
Hrnky v sadě Be Fierce
2 ks, 380 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Rozprašovač
550 ml
(103)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
...
94
Načíst další