Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 496 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
LEGO®
Dětská lahev Meadow Flowers
Plastová, modrá, 500 ml
(214)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 90x190 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
VacuVin
Křídlová vývrtka
Z nerezové oceli
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Nádoba na nápoje
5,2 l
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Bee Happy
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(65)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Pantone
Hrnek Orange 021
375 ml, porcelánový, oranžový
(9)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Crocket
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 14 cm, délka 25 cm
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Heart
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 21 cm, délka 17 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Nugget
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 14 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Russet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 13 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Spicet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 13 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Tarlet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 13 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kate Louise
Dekorační polštář Pink
S vánočním motivem, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(15)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Rex London
Puzzle Wild Wonders
Počet dílků 30, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lattice Cut
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Forma na chleba
27,5 x 12,5 cm, silikon
(3)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 330 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
449 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Sirius
Vánoční světelná dekorace Wave
Skleněná, LED, na baterky, ø8x25 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Nordic blue
500 ml, cestovní, tritanová, světle modrá
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Ručník Powder
Vaflový, s příměsí lnu, světle růžový/béžový, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Lahev Nordic sage
500 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(8)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Mepal
Lahev Vita
500 ml, cestovní, tritanová, světle červená
(22)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 140x200 cm
(53)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, tmavě šedé, 90x200 cm
(8)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x300 cm
(82)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Sapin
S hvězdičkami, zelený/ve zlaté barvě, 150x240 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Kalini
S abstraktním vzorem, béžový, 180x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 20 cm, výška 72 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v lososové barvě, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v mentolové barvě/šedé, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Moulin Roty
Vodní omalovánky Dans la Jungle
Vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Dětské noční světlo Fizz Wendy
Zelené, silikonové, LED, noční, na baterky/na USB, ø10x11 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelené, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Novinka
LEGO®
Dětský hrnek Skeleton
255 ml, na latte, keramický, zelený
(113)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Mepal
Lahev Nordic black
500 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, černé, 20x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
20x20 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 20x20
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, červená, 500 ml
(35)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, šedá
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
13
14
15
...
94
Načíst další