Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 498 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, šedá
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, šedé, 30x50 cm
(37)
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, saténové, šedé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
LEGO®
Dětský hrnek Zombie
255 ml, na latte, keramický, šedý
(113)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, žluté, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(16)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Přehoz Abby
Žlutý, 180x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Bee
2 ks, s lahví, plastové, růžové/fialové, 390 ml
(139)
Skladem
448 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Brick
2 ks, s lahví, plastové, žluté, 390 ml
(1)
Skladem
448 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Novinka
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Brick
2 ks, s lahví, plastové, žluté, 390 ml
(139)
Skladem
448 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Dolly
170 ml, z kameniny, béžový
Skladem
447 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Caro
2 ks, vaflové, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
224 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville Mini
Dětský polštářek Moony
Okrově žlutý/modrý, 23x27 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku, bambusový, v přírodní barvě, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Bow"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Harry Potter
2 ks, s lahví, plastové, vínové, 390 ml
(4)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Lékué
Termoska To Go
500 ml, v mentolové barvě
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenička Taurin
300 ml, na koktejly
Skladem
444 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Sklenička Taurin
430 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
444 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
442 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Chrastítko Banana
Vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Skládací věž Tawa
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
441 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Merci"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy v sadě Joypad
2 ks, kovové
(6)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, v terakotové barvě, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, růžové/hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 33x220 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Woodland
S příměsí lnu, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(163)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sass & Belle
Hrnek Coralie
400 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé/šedé, 160x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, bílá
(8)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, bílé, 180x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, bílý, 11x7 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Cestovní hrnek Blue and green Daisy
350 ml, z nerezové oceli, zelený/krémový/tyrkysový
(3)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Cestovní hrnek Periodic Table
350 ml, z nerezové oceli, krémový/tyrkysový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Cestovní hrnek Sausage Dog
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(8)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Cestovní hrnek Wild Flowers
350 ml, z nerezové oceli
(9)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Yinte
2 ks, červené, 18x14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
14
15
16
...
94
Načíst další