Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 492 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Farmers Kitchen
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(92)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Modrý, 180x220 cm
(19)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
Bébé Douceur
Pleny Gauge
3 ks, s hvězdičkami, bílé/růžové, mušelínové, 70x70 cm
(2)
Skladem
409 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 45x12 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 45x12 cm
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Obraz Croissant
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Petit Dejeuner
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámem
(14)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Fiskars
Okopávačka Quikfit
Kovová, 5,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Citronnade
Omyvatelný, z PVC, patchwork, žlutý/tyrkysový, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Coconut
Omyvatelný, šedý, ø 160 cm
(2)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Ebany
Omyvatelný, hnědý, ø 160 cm
(1)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Feuillys
Omyvatelný, černý/hnědý, ø 160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Feuillys
Omyvatelný, hnědý, ø 160 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Marquina
Omyvatelný, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, šedý, ø 160 cm
(3)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Oralia
Omyvatelný, černý/šedý, ø 160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Sarina
Omyvatelný, hnědý, ø 160 cm
(1)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Happy Icons
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Podsedák Estela
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(7)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Podsedák Mandala Tiles
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(4)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Boho Mandala
Na zavazování, mandala, 40x40 cm
(13)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Hydrangea
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Illustrated Flower
Na zavazování, s potiskem, ø 42 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Dětský polštářek Matryoshka
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, strukturované, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Dramatic Floral
2 ks, bavlněná, pratelná, s květinovými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Kyoto Black
25x48 cm, na zeď, černý/v přírodní barvě, na fotku 10x15
(6)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
knor
Rámeček
40x50 cm, na zeď, ve zlaté barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie "Sweet"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(8)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, růžové, 160x200 cm
(9)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský koberec Cute Teddies Pink
Pratelný, syntetický, bez vlasu, růžový/slonovinový, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, tyrkysový, ø 40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 330 ml
(13)
Skladem
409 Kč
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
Bloomingville
Sklenička Taurin
250 ml, na sekt
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Saynab
Skleněný
(1)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, starorůžové, 90x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Sass & Belle
Svícen Folk Floral
(7)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svíčka Dip Dye
Doba hoření 60 h, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Světelný řetěz Dun
Bílý, plastový, LED, na baterky, délka 260 cm
(8)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský hrnek Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastový, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
23
24
25
...
94
Načíst další