Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Green Gate
Utěrka Carola
Bavlněná, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Candy Cane
Bavlněná, červená/bílá
(4)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Dogs
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(220)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Stockholm
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(5)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
5 ks, bavlněné, růžové/šedé, 50x70 cm
(267)
Skladem
369 Kč
74 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Strawberry Garden
Bavlněný, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(6)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Etoilea
Bavlněný, s vánočním motivem, červený, se snímatelným potahem/s jednostranným potiskem, 40x40 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(26)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, světle hnědá, 70x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(24)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, béžové, 90x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, béžový, výška 100 cm
(85)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Váza Embla
Z kameniny, bílá, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(45)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, bílé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Love Story
Cestovní láhev pro psy Travel
Šedá
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, 130x160 cm
(409)
Doručíme od 6. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, v terakotové barvě, 125x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(12)
Doručíme od 6. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Aloha
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Antartic
Z umělé kožešiny, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Mouton
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Nutcracker
S vánočním motivem, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Interaktivní hračka Wild Wonders
(5)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kostky Wild Wonders
Dřevěné, vhodný věk 18m+
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Baki
Dřevěný, 10x23 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, fialová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, hnědá, 70x140 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Hrnek Linne
255 ml, keramický, v bronzové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svícen Zalvori
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartonový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(2)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(7)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Na prodejně
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rex London
Obal na květináč Owl
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Querco
Korkové, s abstraktním vzorem, 30x45 cm
(3)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Querco
Korkové, s abstraktním vzorem, ø 36 cm
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Casa Selección
Nástěnná dekorace
Kovová, výška 60 cm
(27)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
33
34
35
...
94
Načíst další