Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 489 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, šalvějově zelený, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Maximex
Odpuzovač vos
2 ks, skleněný, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Béžový, ø 180 cm
(1)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Zelený, 180x220 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Sass & Belle
Aromalampa Frida
Ø 9 cm, výška 13,5 cm
(54)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/šedá, 50x70 cm
(17)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá/růžová, 50x70 cm
(10)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Podsedák Blockprint
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Podsedák Lily
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, béžové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(542)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(6)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Hilight
Dětská lampička Palm
Bílá, plastová, na baterky, 18,5x8,5x29,5 cm
(2)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lou
Bílá, z vosku, LED, na baterky, na dálkové ovládání, ø7x10 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Joylight
Bílá, plastová, LED, na baterky, 12x10,5x20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, bílý, 11x7 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Beige Mandala
S ornamentem, 40x130 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Black Tree
S potiskem, 40x130 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Mandala Tiles
S potiskem, 40x130 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Yellow Bird
Se zvířecím vzorem, 40x130 cm
(23)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mila Home
Běhoun na stůl Roses
S potiskem, 45x140 cm
(21)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle šedá, 130x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Dolly
Z materiálu bouclé, koňakově hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Sehlbach
Dekorační polštář Paisley
Růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Sehlbach
Dekorační polštář Paisley
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Dekorační polštář Sherpa
S beránkem, bílý, 18x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Flanela
Z mikroflanelu, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Maximex
Držáky hadice v sadě
2 ks
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Kasička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hilight
Dětská lampička Flamingo
V mentolové barvě, plastová, na baterky, 13,5x8,5x29,5 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v cihlové barvě, 70x130 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
Premium
Costa Nova
Hrnek Brisa
440 ml, keramický, bílý/světle modrý
(3)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Boles d'olor
Interiérová vůně Scarlet Berries
S vůní jahody/s vůní malin/s vůní brusinky, 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Obal na květináč Orvena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, khaki, 70x130 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Light & Living
Svícen Bianu
Na čajovou svíčku, kovový
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Kreativní sada DIY Pinball
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Kreativní sada Sew Your Own Koala
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
...
36
37
38
...
94
Načíst další