Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 488 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
JUNA
Kuchyňská rukavice Christmas Fable
S vánočním motivem, béžová, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Juinsa
Kyblíček na písek
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Evergreen Damask
Lněná, zelená/šedobéžová, 45x65 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Forest Green Gingham
Lněná, zelená/šedá, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Dekorační polštář Merely
Manšestrový, modrý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Celebrate
150 ml, z kameniny, modrý/krémový
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Zrcadlo
Nástěnné, 19x29 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Styler
Rámeček London
28x37 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(10)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení
39,5 x 22,5 cm, kov
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Graziella
Omyvatelný, z PVC, patchwork, okrově žlutý/šedý, 140x300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Velikost polštáře (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, ø 180 cm
(82)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Venezia
27x36 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(5)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
knor
Rámeček Beech
32x42 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Oxford Denim
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(64)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Papírové skládačky Prehistoric Land
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hermia
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(3)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Váza Clara
Skleněná, ø 15 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Váza
Skleněná, 12x8 cm, výška 23 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Váza
Skleněná, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Dětská termoska
Nerezová, světle růžová, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
Premium
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Mishell
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 35x5,5x35 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Bellys
Z mikrovlákna, žlutý, 140x240 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 3 ks
Casa Selección
Umělá levandule
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá rostlina Willow
Ø 14 cm, výška 120 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
Balvi
Zarážka na knihy Lobster
Kovová
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
37
38
39
...
94
Načíst další