Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 473 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Rex London
Kelímek na hmyz Nature Trail
(31)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Rythmo
Plastové, s geometrickým vzorem, ø 35 cm
(2)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, růžový, 50x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
Orion
Forma na pečení
22 x 17 cm, silikon
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na bábovku
ø 25 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pralinky
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pěstírna Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, kovový
(2)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Homéa
Svíčky v sadě Essential
5 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Ego Dekor
Umělá květina Tulip
Ø 5,5 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Juicy Cherries
S vůní třešně, váha 28 g
(7)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémový
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Zhášedlo na svíčky
Výška 4 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A6, linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
Sass & Belle
Zápisník Positive Thoughts
Formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník
(9)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, černý/krémový
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Světelná dekorace Santa Claus
Na baterky, stolní , keramická, červená/bílá, šířka 5 cm, délka 6 cm, výška 17 cm
(4)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, červený, 30x50 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Rex London
Dřevěná hračka Floating Ball Game
Dřevěná, vhodný věk 3+
(230)
Skladem
Poslední kousky
168 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Běhoun na stůl Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 45x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
167 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Postřikovač
(1)
Skladem
167 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(18)
Skladem
166 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
165 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Rotho
Dětský svačinový box Memory Kids
Plastový, zelený, 1 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
163 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 29. 10. 2026
162 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Sonic
Modrý, 40x40 cm
(2)
Skladem
161 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday "Rain"
Tmavě modrý, 40x40 cm
(2)
Skladem
161 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Nůž Santoku
Santoku, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(31)
Skladem
161 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Hrnek Bloom
390 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Utěrka Hot dog
Bavlněná, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlněná/silikonová, černá, 19x19 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Chňapka Solaris
Bavlněná/silikonová, černobílá, 19x19 cm
(1)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Orion
Hrnek Louka
430 ml, porcelánový, bílý/fialový
(6)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Rex London
Omalovánky Forest Friends
Vhodný věk 3+
(208)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Ze směsi vláken, antracitová, 19x19 cm
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Ze směsi vláken, béžová, 19x19 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
84
85
86
...
94
Načíst další