20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 470 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Archie
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Ingred
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Wendy
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
12,5x17,5 cm, stojací/na zeď, v přírodní barvě, na fotku 10x15
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Love Story
Sáčky na exkrementy Lemon
Modré
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Love Story
Sáčky na exkrementy Lavender
Modré
(3)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, tmavě růžový, 50x85 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Serafine
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Moroccan Fir
S vůní jedle, váha 28 g
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Spring Flowers
S květinovou vůní, váha 28 g
(7)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Vanilla
S vůní vanilky, váha 28 g
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní koš
(4)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, zelené, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Malaga
17x22 cm, na zeď, zelený, na fotku 10x15
(15)
Doručíme od 18. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
DesignWorks Ink
Zápisník Flex
48 str.
(2)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Zápisník Periodic Table
Formát A6, 10x15,5 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, černý, 50x50 cm
(3)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, černý, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, červený, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Malaga
17x22 cm, na zeď, šedý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, šedý, 50x85 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, khaki, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(6)
Skladem
118 Kč
s kódem
148 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
147 Kč bez kódu
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x30 cm
(3)
Skladem
146 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 30x30 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
145 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Dakls
Obal na květináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
142 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Skladem
Poslední kousky
113 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Skladem
113 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(1)
Skladem
113 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(5)
Skladem
113 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, šedá, 50x70 cm
(5)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, béžová, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Kuchyňské rukavice v sadě Rhombus
2 ks, černobílé, 18x26 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Dětské tetování Sharks
Vhodný věk 3+
(10)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Dětské tetování Cosmic Love
Vhodný věk 3+
(4)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Dětské tetování Dinosaurs
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Dětské tetování Floral Flutter
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Dětské tetování Scary
Vhodný věk 3+
(3)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Dětské tetování Top Banana
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Dětské tetování Woodland
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
88
89
90
...
94
Načíst další