Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 975 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, tmavě modrý/béžový
(15)
Skladem
368 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Purple"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(7)
Skladem
367 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
V cihlové barvě, 180x220 cm
(13)
Doručíme od 29. 10. 2026
367 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Orion
Termoska Termo
1 l, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, v mentolové barvě
(33)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, hnědý, 20x10 cm, výška 2 cm
(6)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, krémový, 20x10 cm, výška 2 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, taupe, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, černý, 20x10 cm, výška 2 cm
(2)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, šalvějově zelený, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční držák Film Hook
Plastový, bílý, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční držák Film Hook
Plastový, černý, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Rayen
Zástěra
Bavlněná, modrá
Skladem
364 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Zátka na víno BarWise
Z nerezové oceli
(47)
Skladem
Poslední kousky
364 Kč
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Stick
Bez uchycení, 35x35 cm
(57)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Umělá květina Myrtle
Ø 20 cm, výška 100 cm
Skladem
362 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Béžový, ø 180 cm
(1)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Ubrus Solea
Bílý/hnědý, ø 180 cm
(6)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Elton
Na jednolůžko, na patentku, z mikrovlákna, s geometrickým vzorem, šedé, 140x200 cm
(11)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Žlutý, 180x220 cm
(23)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Sass & Belle
Aromalampa Frida
Ø 9 cm, výška 13,5 cm
(54)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/šedá, 50x70 cm
(17)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá/růžová, 50x70 cm
(10)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Sugar Dream"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Podsedák Blockprint
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Podsedák Lily
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, béžové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(542)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(6)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Hilight
Dětská lampička Palm
Bílá, plastová, na baterky, 18,5x8,5x29,5 cm
(2)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lou
Bílá, z vosku, LED, na baterky, na dálkové ovládání, ø7x10 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Joylight
Bílá, plastová, LED, na baterky, 12x10,5x20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Bianca
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, bílý, 11x7 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Beige Mandala
S ornamentem, 40x130 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Black Tree
S potiskem, 40x130 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Mandala Tiles
S potiskem, 40x130 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
212
213
214
...
271
Načíst další