Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 976 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Hendi
Nůž Kitchen Line
Na zeleninu, z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavě modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Zástěra Cuisiline
Z recyklované bavlny, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bing "Hoppity"
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(3)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Swiftie
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
390 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 17,5 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, černá/fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Klíčenka Fizz Floyd
Kovová/plastová, červená
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
180 ml, na sekt
Doručíme od 11. 12. 2026
234 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 48 ks
Printworks
Fotorůžky v sadě
Skladem
231 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 48 ks
Printworks
Fotorůžky v sadě
Skladem
231 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Obchod na hraní Yummy
Vhodný věk 3+
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bitz
Hrnek Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/černý
(16)
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Credence
Bavlněná, červená/šedá, 14,5x24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, červená, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, béžová, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Zástěra Suzette
Bavlněná, červená/šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, hnědé, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(17)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, krémová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Hrnek Jolly
370 ml, porcelánový, bílý
(14)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Chránič kolen
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice English Meadow
Bavlněná, modrá, 19x31 cm
(7)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Myrna
Koňakově hnědá, 28x18 cm
(9)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Diamond
Modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Feathers
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
229 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Hnědý/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Šedomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
V mentolové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
Růžový/fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Peacock Feathers
Se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
248
249
250
...
271
Načíst další