Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 897 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dakls
Světelná dekorace
Na baterky, stolní , dřevěná, v přírodní barvě, šířka 3 cm, délka 13 cm, výška 15,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Groot
Fleecový, 21x32 cm
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, hnědé, 30x30 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
169 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Cooksmart ®
Kasička Forest Fable
Skleněná, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11,5 cm, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Obal na květináč
Keramický, ø 13 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Skládací hračka Digger
Kovová, vhodný věk 8+
(1)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 30x30 cm
(1)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Tiseco Home Studio
Prostírání Maya
Bavlněné, 33x48 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Prostírání Crystalline
Látkové, pratelné, s vánočním motivem, 33x48 cm
(1)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Stojan na květiny Pocket
Látkový, 27x3 mm, výška 70 cm
(30)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Nůž Gourmet
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(26)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Alvira
20 ks, papírové, s květinovými vzory/s ornamenty, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Arty
20 ks, papírové, s abstraktními vzory, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Caramella
20 ks, papírové, s potiskem, 33x33 cm
(1)
Skladem
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Hanaia
20 ks, papírové, 33x33 cm
Skladem
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Merry-go-round
20 ks, papírové, s potiskem, 33x33 cm
(1)
Skladem
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Niklaus
20 ks, papírové, s potiskem, 33x33 cm
Skladem
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Remy
20 ks, papírové, 33x33 cm
Skladem
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Tulips
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání Marble
Plastové, se vzorem kamene, 33x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání Fishbone
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tomar
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Rex London
Kelímek na hmyz Nature Trail
(31)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Rythmo
Plastové, s geometrickým vzorem, ø 35 cm
(2)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, růžový, 50x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
Orion
Forma na pečení
22 x 17 cm, silikon
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na bábovku
ø 25 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pralinky
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pěstírna Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, kovový
(2)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Homéa
Svíčky v sadě Essential
5 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Ego Dekor
Umělá květina Tulip
Ø 5,5 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Juicy Cherries
S vůní třešně, váha 28 g
(7)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémový
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Zhášedlo na svíčky
Výška 4 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A6, linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
Sass & Belle
Zápisník Positive Thoughts
Formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zápisník
(9)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
259
260
261
...
269
Načíst další