Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 842 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Podpěra rostlin Bird
Kovová, 32x2 cm, výška 160,5 cm
(20)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Podpěra rostlin Lilly
Kovová, 32x2 cm, výška 164,5 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Maxime
Adventní, kovový
(2)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační tác Anzio
Kovový, 32x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Fabius
Kovový, 35,5x17 cm
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet lahví 5
(4)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Heatset Wave
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, v levandulové barvě, 230x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, krémové, 200x220 cm
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 100x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Orion
Nůž
Kuchařský, z damaškové oceli, délka čepele 20 cm, rukojeť: dřevo
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, béžové, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, koňakově hnědé, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, khaki, 17x33 cm
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zouvák na boty
Kovový, 17x37 cm, výška 10 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Mlýnek na mák Handy
Bílý, keramický
(14)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, modrá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nerezové oceli, modrý
(28)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Váza Twig
Vysoká, modrá, ø 9 cm, výška 59 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Mirery
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, modré, 140x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kingsley
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, sametové, modré, 230x220 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Přehoz Quilted Lines
Prošívaný, modrý, 220x230 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Fatin
Mramorový, 18x38 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(210)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Grace
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz London
40x60 cm, na plátně
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Manarola
40x60 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Amsterdam
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Chureito Pagoda
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Dalmatien
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tištěný, s rámem
(14)
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tištěný, s rámem
(16)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Florence
60x40 cm, na plátně
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Café de Fleurs
60x80 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Color I
60x80 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, tištěný, na plátně
(3)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Magnolias
60x80 cm, tištěný, na plátně
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Stitched Bloom
60x80 cm, - 3D iluze/tištěný, na plátně
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Striped Vase
60x80 cm, tištěný, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Wildflowers
60x80 cm, tištěný, na plátně
(2)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tištěný, na plátně
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, tištěný, na plátně
(60)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Selloana
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(10)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
knor
Obrazy v sadě Monstera
30x30 cm, 4 ks, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
knor
Rámeček
55x45 cm, na zeď, plastový, ve zlaté barvě, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(3)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
82
83
84
...
268
Načíst další