Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 071 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Josie
Světle růžové, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x9x16 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, žluté, s ornamenty
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, žlutý, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Grace
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Cashmere
Vonná, sojová, s vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, doba hoření 45 h, počet knotů 2 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Rex London
Dekorační tác
13x28 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 50x90 cm
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Casa Selección
Světelná dekorace Santa Claus
Červená/bílá, keramická, LED, na baterky, 6x5x17 cm
(4)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na chleba
27,5 x 12,5 cm, silikon
(5)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Eva Solo
Sklenička
240 ml, na likér
(1)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch Angel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, béžové, 185x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Mickey and Minnie "Love"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, červené/bílé, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
568 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Costa
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedobéžový, 140x240 cm
(3)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Ego Dekor
Vánoční světelná dekorace
Bílá, skleněná, LED, na baterky, 10x8x13 cm
(2)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětské prostírání Fairy Garden by Little Dutch
Plastové/silikonové, 28x40 cm
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Belle & Boo
Dětské povlečení Fairytale
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Povlak na polštář Foliage
Na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Outdoor
Venkovní, doba hoření 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 12 h, výška 5,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Winston
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, černá/béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Snow White
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Šperkovnice Sahla
Z umělé kůže, 22x15,5 cm, výška 4 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Unipar
Svíčka Element
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Rayen
Zástěra
Bavlněná, červená
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premier Housewares
Popelník Zoro
Mramorový, ø 15 cm, výška 3 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Ondine
Černý/béžový, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Esschert Design
Cedule Welcome
Litinová, 21x5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, žlutý
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
590 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Meri Meri
Omalovánky Space
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/modrý, z masivního dřeva, LED, 11x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Kyoto
17x23 cm, stojací/na zeď, bílý, na fotku 15x21
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Playmobil
Dětská tapiserie Lorea Boy
Výška 36 cm
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
153
154
155
...
189
Načíst další