Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 079 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Gizmo
Sáňkovací talíř Meteor
(1)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 330 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
449 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Blomus
Vázy v sadě Ceola
3 ks, keramické, modré, ø 5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(10)
Doručíme od 23. 10. 2026
301 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Dětský úložný box
Látkový, s potiskem, béžový, ø 16 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Veronika Boulová
Plakát Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětská lahev Prehistoric Land
Nerezová, světle modrá, 250 ml
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Váza Lika
Keramická, zelená, ø 15 cm, výška 25,5 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
610 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kindsgut
Dětský talíř Dusky Pink
Silikonový, v cihlové barvě, 19x20,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Concert
Vhodný věk 8+
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zástěra Two-tone
Bavlněná, tmavě modrá
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(115)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, modrý, 137x178 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Stab Stitch
Černý, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 170x210 cm
(49)
Doručíme od 15. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Rojaplast
Truhlík Modern
Dřevěný, 18x51 cm, výška 15 cm
(2)
Doručíme od 9. 10. 2026
381 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/růžové, 200x200 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Obal na květináč Tule
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 26 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí, ø 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Rámeček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/skleněný, červený/ve zlaté barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Capybara
Hnědý, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Veronika Boulová
Plakát Monstera
29x41 cm
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Velikost M, bavlněný, bílý
Doručíme od 29. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Veronika Boulová
Plakát White Poppy
29x41 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Zrcadlo Tower
Kosmetické, ø 17,5 cm
(8)
Doručíme od 14. 10. 2026
951 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Hübsch
Organizér Studio
Na psací potřeby, kožený, 6x20 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Sunnylife
Plážová osuška Summer Games
S geometrickými vzory, bílá, 90x160 cm
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, béžový, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Alvira
20 ks, papírové, s květinovými vzory/s ornamenty, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Rex London
Dětský polštářek Joy
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Nádoba na led Bar
Z nerezové oceli
Doručíme od 22. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Utopia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/hnědé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavě modré, 600 ml
(354)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Florentia
192 str., formát A5, bez potisku
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, modrý, 16x25 cm
(2)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Dětský polštářek Alma
Bavlněný, 40x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
157
158
159
...
190
Načíst další