Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 085 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Howdy Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené/růžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 13 cm, výška 25 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, modrý, 137x229 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Olive Mix
3 ks, nerezový/ze silikonu, hnědý/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(44)
Doručíme od 6. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, šedý, ø 20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Elly
Bílý, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Luz
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, béžové, bavlněné, 140x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, bílý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
522 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mijolnir
Dětské povlečení Kokteyl
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, šedé, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ballonet Socks
Ponožky
Pánské/dámské
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, v levandulové barvě, 230x220 cm
(629)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Happy New Year
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, bílý/černý/ve zlaté barvě, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, ø 180 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, krémový, ø 25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Litea
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Cracked Terrazzo
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dekorační polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Gizmo
Dětské boby Flash
(3)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
12 ks, plastová, 20x13 cm, výška 15 cm
Skladem
399 Kč
33 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Woods
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
919 Kč
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Workshop
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 230x220 cm
(120)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 230x220 cm
(44)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Leitz
Nastavitelná podložka ke klávesnici WOW
Plastová, 44x7 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Cloud
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
Na zip, s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Hnědý/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Christmas Green
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Santa Spec-Tacular
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Abstract
Na zip, 55x55 cm
(22)
Doručíme od 14. 12. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 6, ve zlaté barvě, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
800 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
1
...
159
160
161
...
190
Načíst další