Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 093 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, černý, 50x100 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Premium
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 35x42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Žlutý/bílý, z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Cowgirl
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Styler
Rámeček Japan
33x43 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(43)
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 8,5x21 cm, výška 10,5 cm
(20)
Doručíme od 14. 10. 2026
835 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Love Story
Vodítko Cosy
Černé, délka 120 cm
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Cowhide
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Golden Fall
Lněná, zelená/béžová, 65x65 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Teddy Kalp
Béžový, 38x33 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, v petrolejové barvě, 50x100 cm
(9)
Doručíme od 15. 10. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo House
Šedé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 35x12x26 cm
Skladem
Poslední kousky
976 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Candy Cane
Bavlněný, s vánočním motivem, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Dětská jídelní sada A-Z
Plastová
(1)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gamer
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, černé/modré, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
JAHU collections
Povlak na polštář Marble
Na zip, s geometrickým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cherries and Bows
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bílé/růžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 4 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Abstract leaves
4 ks, textilní, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, zelenomodrá
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Mustard
2 ks, textilní, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, černý, ø 25 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Mya Tropical Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Tule
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 24,5 cm, výška 38,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
990 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Damian
Růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Ebany
Omyvatelný, hnědý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
VacuVin
Křídlová vývrtka
Z nerezové oceli
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, ø 25 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (2)
Mepal
Bryndák Forest Friends by Little Dutch
Silikonový, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Prostírání Marble
Plastové, se vzorem kamene, 33x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 14,5 cm, výška 58 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
205 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 13,5 cm, výška 18,5 cm
(25)
Doručíme od 26. 10. 2026
891 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, modrý/růžový, 140x300 cm
(4)
Skladem
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Green
Na dvoulůžko, z bavlněného saténu, světle zelené, 230x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na dvoulůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chloe
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 230x220 cm
(21)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
1
...
171
172
173
...
190
Načíst další