Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 035 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení Riviera Tiles
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Lorena Canals
Prostírání v sadě Handloom
2 ks, bavlněná, 38x50 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, zelený, 137x178 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, modré, 40x60 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Strawberry Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Styler
Tabule Planner S
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Ručník Bamby
Froté, s příměsí bambusu, tyrkysový, 50x100 cm
(28)
Doručíme od 15. 10. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, růžový, na fotku 15x21
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 10x15
(70)
Doručíme od 18. 11. 2026
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Mila Home Luxury
Povlečení White Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, bílé/šedé, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Nutcracker
S vánočním motivem, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, krémová, 160x210 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 230x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 10 cm, výška 120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Narma
Dětský koberec Kids Buddy
Syntetický, oranžový/hnědý, 70x110 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 11 cm, výška 21 cm
(25)
Doručíme od 19. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Styler
Tabule Letter
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, béžová, 90x140 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, černý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručíme od 6. 11. 2026
339 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 18 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Orion
Forma na dort
ø 21 cm, kov
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, vínový, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mioli Decor
Dětský polštářek Cloud
Bílý, 27x47 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle zelená, 210x160 cm
(80)
Doručíme od 15. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, šedé, 40x60 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, bílá, 130x160 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
178
179
180
...
189
Načíst další