20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 045 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Osuška Bath
Froté, bavlněná, zelená, 100x150 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Svícen Singles
Na čajovou svíčku, kovový
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Arto
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/béžové, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 4. 12. 2026
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, zelená, 70x140 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
746 Kč
s kódem
932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Yellowstone
51x27 cm, na zeď, bílý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(7)
Doručíme od 18. 11. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Light & Living
Soška Hands
Z polyresinu, 9,5x24,5 cm, výška 15 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, khaki, 90x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Town
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, bílé/béžové, 230x220 cm
(23)
Doručíme od 3. 11. 2026
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 45x12 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Yellowstone
51x27 cm, na zeď, tmavě šedý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet fotografií (2)
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Light & Living
Těžítko Olyra
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový, šedý
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, na čajovou svíčku, z cementu
Doručíme od 16. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Tmavě šedý, 50x100 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálový, bílý, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Ručník Check
Froté, z bio bavlny, červený, 50x100 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 35 cm, výška 33 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Kuchyňská rukavice Forest Green
Lněná, tmavě zelená, 14x29 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
BonBistro
Skleničky v sadě Noble
4 ks, 290 ml, na koktejly
Doručíme od 22. 10. 2026
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, červené, 50x70 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Svícen Stons
Polyresinový
Doručíme od 23. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, béžová, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Happy Horses
3dílné, na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové/krémové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
OYOY Mini
Pexeso Yummy
Doručíme od 16. 10. 2026
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rowico
Podsedák Fulton
Bez uchycení, ø 38 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ego Dekor
Lucerna
Kovová, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček London
22x28 cm, na zeď, šedý, na fotku 15x21
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 230x220 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Casa Selección
Dekorační tácy v sadě
2 ks, kovové, ø 25 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, zelené, mušelínové, 80x80 cm
(4)
Doručíme od 19. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, zelené, 90x190 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Běhoun na stůl Merry Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 45x140 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mila Home
Běhoun na stůl Merry Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 45x140 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Mink
Modrá, 10x90 cm
(68)
Doručíme od 6. 11. 2026
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Restilo
Rámeček Rafi
21x26 cm, stojací, plastový, v přírodní barvě, na fotku 10x15
Doručíme od 15. 10. 2026
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Dřevěný, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Frino
Froté, bavlněný, růžový, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
183
184
185
...
189
Načíst další