Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 100 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, světle růžová, ø 13,5 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Sklenice Verde
400 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
109 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch
Fleecový, modrý, 33x25 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
173 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Dětská jídelní sada Little Farm by Little Dutch
3 ks, plastová, 1x polévková lžíce
(3)
Skladem
Poslední kousky
906 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Forma na chleba
30 x 11,5 cm, nerez
(60)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Anniversary
20 ks, papírové, 33x33 cm
(2)
Skladem
179 Kč
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bunny "Star"
Do postýlky, oboustranné, na zip, žluté, bavlněné, 100x135 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
276 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, černý, 35x26 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Deka Island
S beránkem, růžová, 150x200 cm
(4)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Přehoz Meadore
Světle šedý, 170x210 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Sass & Belle
Váza Cherry
Ručně malovaná, z dolomitu
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Elektrický svícen Atle
Šedý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 40x4,5x28 cm
(14)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Styler
Obraz Dancer
60x80 cm, tištěný, na plátně
(210)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Dětská samolepka Scandinavian Mountains
Na zeď, 110x55 cm
(86)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, tmavě hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Gamer
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, z mikrovlákna, 135x200 cm
(1)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Leopold Vienna
Moka konvička Trevi
400 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
871 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Lahev Tom
650 ml, cestovní, z recyklovaného plastu, zelená
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Spotty Dotty
Bavlněná, bílá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(21)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Kyoto Floral
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, tmavě modré/krémové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Venezia
19x24 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 360 ml, skleněné, na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka Sweet Vanilla
Vonná, s vůní vanilky, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, krémová, 170x210 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 200x220 cm
(2)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Santos
2 ks
Skladem
Poslední kousky
681 Kč
341 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, růžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
681 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Bigso
Organizéry v sadě Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na psací potřeby/na dokumenty, kartonové
(2)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bitz
Váza Gastro Blue
Z kameniny, tmavě modrá, ø 14 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
691 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Ego Dekor
Dětská sklenička
300 ml
(289)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wallity
Nástěnné dekorace v sadě Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dětský polštářek Bows
Se snímatelným potahem, z bio bavlny, světle žlutý/růžový, 35x35 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(7)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, červená/černá, 18x40 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(4)
Skladem
502 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
48
49
50
...
190
Načíst další