Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 544 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Teddy Kalp
Růžový, 38x33 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Candy Cane
Fleecový, s vánočním motivem, červený/bílý, se snímatelným potahem, 50x30 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 200x200 cm
(39)
Doručíme od 15. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (6)
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, modrý, na fotku 15x21
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Leopold Vienna
Zátka na víno Arinto
Kovová
Doručíme od 23. 10. 2026
154 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Dog Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, vínové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(12)
Doručíme od 18. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, 14x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Modrý, 220x240 cm
(11)
Doručíme od 29. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Power Up Gamer
Na jednolůžko, na knoflíky, černé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Teddy Bear
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Teddy Bear
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Forest Friends
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Brushed Sleepy Saurus Dino
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, krémové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, ø 25 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (2)
Premium
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Ocean
S příměsí lnu, šedomodrá, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chole
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, béžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, béžové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, světle zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, zelená
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, oranžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Meowbaby
Dětská zavinovačka
Krémová, s beránkem, 35x65 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
129 Kč
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, bílé, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 9,5x24,5 cm, výška 11 cm
(25)
Doručíme od 14. 10. 2026
1 085 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Floral Embrace
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Mireni
Z papírmaše, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Joyful Mint
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, zelený/slonovinový, ø 133 cm
(1)
Doručíme od 30. 11. 2026
1 719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Lotus
Lněná, zelená, 45x65 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Square
Digitální, 5x15 cm, výška 10 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 234 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Premier Housewares
Váza Savio
Mramorová, bílá, ø 8 cm, výška 20 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Stelton
Termokonvice Amphora
1 l, plastová, broskvová
Doručíme od 16. 10. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Feast
Kameninový
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
51x27 cm, na zeď, světle hnědý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(21)
Doručíme od 18. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Premier Housewares
Váza Galene
Skleněná, v přírodní barvě, 20x21 cm, výška 32 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Sherpa Penguins
S vánočním motivem, bílá, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
214
215
216
...
241
Načíst další