Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 553 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Váza Dimona
Z kameniny, ve stříbrné barvě, ø 15 cm, výška 23 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Limone
Ručně malovaná, z kameniny, žlutá, ø 22 cm, výška 22 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 502 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Rouns
Kovová, výška 63,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 559 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 299 Kč
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, červené/žluté, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Serela
Mramorový, 18x35 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 027 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Candy Cane
Bavlněný, s vánočním motivem, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 110x160 cm
(13)
Doručíme od 15. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Premium
Black+Blum
Termoláhev
750 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
918 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na jednolůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Mila Home
Dětský koberec Sunny World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Dětské povlečení Catchy
Na jednolůžko, teplé, na zip, béžové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené, 90x190 cm
(76)
Doručíme od 29. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, žluté, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Svícen Ven
Na čajovou svíčku, skleněný
Doručíme od 26. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Cattara
Gril Crotone
Na dřevěné uhlí/přenosný
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
943 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 20x13 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, ø 25 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v cihlové barvě, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Obal na květináč Omaggio Nuovo
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 11 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 15,5x9 cm, výška 14 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Felix
Světle modré, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x9x16 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, béžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Larsson Geo
Žlutá/šedá, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, modrá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Doručíme od 6. 11. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Plážová osuška Allure Stripe
Lněná, s pruhy, modrá, 85x140 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svícen Magan
Na čajovou svíčku, kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
1 670 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
217
218
219
...
241
Načíst další