Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 557 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
835 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, béžový, 90x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, ve světle přírodní barvě, 90x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, šalvějově zelený, 90x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cherries and Bows
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bílé/růžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Ubrus Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, zelený, 137x229 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ubrus Angus Highland Cow
Bavlněný, hnědý/béžový, 137x229 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Svícny v sadě Burne
2 ks, kameninové
Doručíme od 20. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, černé/béžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Styler
Obraz Nature
125x50 cm, tištěný, skleněný
(35)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 17x18 cm, výška 13 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
837 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Universal
Dětský koberec Balloon
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Acid Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Crinkle Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Native Natural
Deka Hoop
Vlněná, žlutá, 140x200 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Karlsson
Budík Cuckoo LED
Digitální, 9x6 cm, výška 16 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, zelenomodrý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Ručník Bamby
Froté, s příměsí bambusu, tyrkysový, 50x100 cm
(28)
Doručíme od 15. 10. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Mustard
Lněný, 40x150 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Pintuck Easy Iron Percale
Na jednolůžko, na knoflíky, krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, tmavě fialové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, černé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, tmavě fialové, 220x230 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, modré, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Happy Capy(bara)
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Crochet
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Capy Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 150x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Nutcracker Bows
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na dvoulůžko, na knoflíky, červené/bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Mouse Town
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Christmas Dogs
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/v přírodní barvě, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Christmas Deer
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, v přírodní barvě, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, 130x160 cm
(409)
Doručíme od 6. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, látková, 30x46 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
147 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Prostírání Christmas Nutcracker
Bavlněné, s vánočním motivem, 46x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Retro
Froté, z bio bavlny, s geometrickými vzory/kostkovaná, modrá/hnědá, 70x133 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 135x200 cm
(92)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Forma na chleba Nest™ Bake
30 x 19 cm, ocel
Doručíme od 14. 10. 2026
611 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Chunky LED
Digitální/nástěnný/stolní, s bezdrátovou nabíječkou, 11x17 cm, výška 9 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 415 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Obraz Bold
63x93 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 21. 10. 2026
1 790 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
219
220
221
...
241
Načíst další