20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 513 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka Slavic Edition: #88 Linden, Moss, Hibiscus
Vonná, sojová, s vůní mechu/s vůní ibišku/s vůní lípy, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
Kovový
(246)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Sylvia
Bavlněný, na zip, s ornamentem, 40x40 cm
(5)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
PT LIVING
Soška Bird
7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(118)
Skladem
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
890 ml, z nerezové oceli, černý
(3)
Skladem
1 008 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #83 Cardamom, Rose, Oud, Tonka
Vonná, sojová, s vůní růže/s vůní kardamomu/s vůní pryskyřice/s vůní tonky, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(28)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(9)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(6)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka Slavic Edition: #07 Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní švestky/s vůní jablka/s vůní rebarbory/s vůní angreštu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(15)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavě zelený, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč
Ručně vyrobený, na bylinky, keramický, bez odtokového otvoru, ø 22,5 cm, výška 17,5 cm
(9)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Holmegaard
Svíčka Christmas
S vánočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Skladem
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Grand Cru Nouveau
4 ks, 260 ml
Skladem
Poslední kousky
871 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
272 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Vialli Design
Konvice na čaj Geo
1,3 l, se sítkem, skleněná, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
694 Kč
s kódem
868 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
374 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Viva
Na kosmetiku, béžový, 18x11 cm, výška 11 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Váza Silvio
Z kameniny, krémová/ve stříbrné barvě, ø 20 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousky
1 207 Kč
s kódem
1 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Adya
S příměsí viskózy, modrý, se snímatelným potahem, 35x50 cm
(3)
Skladem
1 075 Kč
s kódem
1 344 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 591 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Ohana White"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
554 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
936 Kč
s kódem
1 170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Lékué
Forma na pečení
20 x 11 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(4)
Skladem
257 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, bílý, 50x25 cm, výška 18 cm
(149)
Skladem
1 075 Kč
s kódem
1 344 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Colourful Creatures
Vhodný věk 3+
(1084)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Váza Maricala
Ručně malovaná, z kameniny, ø 22 cm, výška 27 cm
(3)
Skladem
1 323 Kč
s kódem
1 654 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Candice
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Zrcadlo Aurea
Nástěnné/stojací, 50x140 cm
Skladem
1 519 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Květináč Terrazzo
Betonový, s odtokovým otvorem, ø 34 cm, výška 37 cm
(71)
Skladem
1 447 Kč
s kódem
1 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Váza Dam
Ručně vyrobená, skleněná, bílá, ø 18 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousky
1 580 Kč
s kódem
1 975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(26)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
Bitz
Hrnky v sadě Gastro Black/Mix
4 ks, 300 ml, keramické, černé
(26)
Skladem
Poslední kousky
968 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, bílý, 50x25 cm, výška 18 cm
(228)
Skladem
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Skladem
902 Kč
s kódem
1 127 Kč bez kódu
188 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
4 ks, 250 ml, na sekt
(4)
Skladem
1 119 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Obal na květináč Fiore
Z umělého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 45 cm
(79)
Skladem
1 223 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní růžového pepře/s vůní máku, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Krémový, ø 30 cm
(8)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 43x43 cm
(31)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Unilove
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Angus Highland Cow
4 ks, bavlněné, hnědé/béžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Váza Kanji
Skleněná, oranžová, ø 19 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 112 Kč
s kódem
1 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
4
5
6
...
240
Načíst další