Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 437 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Sass & Belle
Konvička na zalévání Sausage Dog
Porcelánová
(7)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Pekáč Grande Aroma
30x43 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 223 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Deana
4 ks, 380 ml, keramické, modré
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
417 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Brandani
Difuzér Bubble
Ø 11 cm, výška 17,5 cm
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, černé, 50x70 cm
(80)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
Ø 18 cm, výška 18 cm
(190)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin Refill
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Zrcadlo Hall
Nástěnné, ø 50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 504 Kč
s kódem
1 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere
S vůní ambry, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkční držáky v sadě Film Hook
2 ks, silikonové, černé, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
265 Kč
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, hnědý
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, světle šedé, 14x18 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svíčka Dip Dye
Doba hoření 60 h, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá rostlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Pennie
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(5)
Skladem
197 Kč
s kódem
232 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Svíčka Grand Cru Cottage 2025
S vánočním motivem, doba hoření 56 h, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(3)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, oranžové/hnědé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(14)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Autumn Patchwork Geo
Prošívaný, béžový, 220x230 cm
(9)
Skladem
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hubelino
Kuličková dráha
Vhodný věk 4+, BPA free
(5)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dakls
Hrnek Xmas Tree
380 ml, porcelánový, bílý
(5)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Woodfire
Vonná, sojová, s vůní ambry/s vůní cedru, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, béžové, 140x200 cm
(12)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Indy
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Kingsley
Prošívaný, sametový, krémový, 220x220 cm
(3)
Skladem
1 470 Kč
s kódem
1 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Zavlažovací koule Flora
Skleněná
(15)
Skladem
303 Kč
s kódem
357 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(4)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Světle šedá, 70x140 cm
(6)
Skladem
597 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(19)
Skladem
437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Romane
Z mikrovlákna, zelený, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Zástěra Forest Green
Lněná, tmavě zelená
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Dětský svačinový box Periodic Table
Plastový, světle modrý/krémový
(3)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Styler
Obraz Fringilla
60x80 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Závěsný, keramický, s odtokovým otvorem, ø 25,5 cm, výška 12 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
666 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(13)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Retro Flat LED
Digitální, s bezdrátovou nabíječkou, 8x16 cm, výška 3 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
965 Kč
s kódem
1 135 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Rámeček
14x20 cm, na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 12x18
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 220x240 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Váza Brice
Skleněná, růžová, ø 15 cm, výška 28 cm
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Curly Wooly
Béžová, 10x80 cm
(2)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Selflove
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, bílé, 180x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
60
61
62
...
239
Načíst další