Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 496 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, šedé, 30x50 cm
(37)
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, ø 180 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Belozi
Vhodný věk 3+, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Trigone
Na jednolůžko, na patentku, z mikrovlákna, s geometrickým vzorem, bílé/šedé, 140x200 cm
(6)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Soft Linen
Vonná, sojová, s vůní čistého prádla, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Bigso
Organizér Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(4)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, hnědé, 51x74 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Styler
Obraz Selflove
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Loupací, z nerezové oceli, délka čepele 8,5 cm, rukojeť: nerez
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, ø 180 cm
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlněná/silikonová, černá, 19x19 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Sass & Belle
Kasička Rainbow Unicorn
Kameninová, 12x20 cm, výška 18 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x90 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(7)
Skladem
217 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Lékué
Forma na koláč
ø 20 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Svícen Pumpkin
Keramický, s haloweenským motivem
(3)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Coffee shop
Plastové, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Magical Unicorn
Plastová/tritanová, modrá, 500 ml
(90)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 310 ml
(19)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
Bloomingville Mini
Dětská miska Celebrate
Z kameniny, světle modrá/krémová, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Interaktivní hračka Colour changing bath book Woodland
(5)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 50x70 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
noo.ma
Ručník Gobo
Froté, bavlněný, v levandulové barvě/krémový, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Váza Clara
Skleněná, ø 15 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
OYOY Mini
Dětský hrnek Apple
Silikonový, zelený
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Dětské tetování Prehistoric Land
Vhodný věk 3+
(409)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(12)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička k nástěnce Tower
Magnetická, 20x6 cm
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Blomsterbergs
Forma na dort
24 x 24 cm, nerez
(2)
Skladem
460 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Dun
Bílý, plastový, LED, na baterky, délka 260 cm
(8)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 12,5 cm, výška 5 cm
(284)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Louis
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 250 ml
(10)
Skladem
349 Kč
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, zelenomodrá, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vůně do auta Soleil de Provence
S vůní levandule
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, saténové, šedé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Metaltex
Nůž Gourmet
Na pečivo, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(23)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Povlak na polštář Stripe
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelná dekorace Lively
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x14 cm
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Junie
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
24
25
26
...
94
Načíst další