Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 491 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 90 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Minnie
Fleecový, 32x32,5 cm
(4)
Skladem
186 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dětská miska Nini
Keramická, červená/růžová, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, světle šedý, na fotku 10x15
(5)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
Pappelina
Utěrka Otis Black
Černobílá, 17x20 cm
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
159 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě růžový, 50x85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Narvik
19x25 cm, na zeď, bílý, na fotku 15x21
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Styler
Rámeček London
28x37 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(10)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s ornamentem, 43x43 cm
(1)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, krémový, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
99 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Metaltex
Nůž Asia
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(24)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, hnědý, 50x85 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Orion
Forma na pralinky
22 x 11,5 cm, silikon
(2)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Termoska Nekonečná láska
400 ml, z nerezové oceli, bílá
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Caresse
Červená, 10x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Torino
2 ks, 60 ml, na panáky
(2)
Skladem
261 Kč
131 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Květináč
Keramický, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Kůň
40x40 cm
Skladem
191 Kč
Do košíku
Do košíku
Plastia
Držák na květináč Siestula
Kovový, 3x16 cm, výška 28 cm
(2)
Skladem
111 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Papírové skládačky Prehistoric Land
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Stojan na láhve Radka
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ubrus
Ve stříbrné barvě, 140x150 cm
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek Classic
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Konvička na zalévání Duck
Plastová, 1,8 l
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Joylight
Bílá/šedá, plastová, LED, na baterky, ø6,5x18 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 12,5 cm, rukojeť: nerez
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Garden Pleasure
Chránič stromů
(3)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Veronika
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Snips
Dětská lahev Dinosaur
Tritanová, zelená, 500 ml
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Curver
Květináče v sadě Cozy
3 ks, plastové, ø 15 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
413 Kč
138 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, bílý, 30x50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prostírání Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Skladem
Poslední kousky
141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Obu
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Nůž Master
Sekáček, délka čepele 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Lahev Bugel
1 l, skleněná
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
LEGO®
Dětská lahev Ninjago
Plastová, černá/modrá, 390 ml
(113)
Skladem
268 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(1)
Skladem
141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Wind"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
381 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svícen Babirye
Kovový
(2)
Skladem
Poslední kousky
312 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Light & Living
Svícen Wadley
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
63
64
65
...
94
Načíst další