Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 474 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Latina
220 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 20. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(10)
Doručíme od 23. 10. 2026
301 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Tartan Teddy Bear
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/tmavě zelené, s vánočním motivem, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, růžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Orion
Hrnek Tea Time
420 ml, keramický, černý
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Pontino
Krémová, 130x160 cm
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
485 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, hnědý, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedý, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(12)
Doručíme od 18. 11. 2026
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Matcha Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Homéa
Svíčky v sadě
6 ks, do lucerny, doba hoření 6 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
209 Kč
35 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, khaki, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Doručíme od 13. 10. 2026
204 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
127 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Mila Home
Běhoun na stůl Autumn Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(14)
Doručíme od 14. 12. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručíme od 20. 10. 2026
226 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
296 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Novinka
PT LIVING
Svícny v sadě Prague
3 ks, kovové
Doručíme od 16. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dětský talíř Bunny
Silikonový, šalvějově zelený, 18x23 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Art Deco Pearl
Modrý, 45x45 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Salcombe Boats
Bavlněná, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Casa Selección
Podsedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Cowhide
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikon
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 12 cm
(24)
Doručíme od 16. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
17x22 cm, na zeď, zelený, na fotku 10x15
(15)
Doručíme od 18. 11. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
1
...
83
84
85
...
94
Načíst další