20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 472 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Printintin
Plakát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 20x13 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené, 90x190 cm
(76)
Doručíme od 29. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
137 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, růžový, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Blue Meadow
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Brunch
Patchwork, červený/růžový, 150x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mepal
Bryndák Fairy Garden by Little Dutch
Silikonový, světle růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 20 cm, výška 72 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle růžová, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, modrá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Doručíme od 6. 11. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Venezia
27x36 cm, na zeď, šedý/v bronzové barvě, na fotku 21x30
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
19x25 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 15x21
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tištěný, na plátně
(37)
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Moka konvička Paloma
120 ml, hliníková, ve stříbrné barvě
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Reality
Dětské noční světlo Paky
Bílé, plastové, LED, noční/přenosné, na baterky, 11x8,5x13 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, modrý, na fotku 15x21
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Angus Highland Cow
Bavlněný, 33x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
358 Kč
179 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, zelená
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Lotus
Lněná, zelená, 45x65 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, černý, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Umbra
Rámeček Prisma
15x20 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(74)
Doručíme od 19. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Celeste
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 150x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Na baterky, stolní , dřevěná, šedá, šířka 5 cm, délka 8 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Football
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
202 Kč
s kódem
252 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto
42x52 cm, na zeď, černý, na fotku 40x50
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Reality
Dětské noční světlo Rexy
Bílé, plastové, LED, noční/přenosné, na baterky, 10x9,5x15 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, modré, 90x190 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2699)
Doručíme od 15. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
331 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Acid Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Na baterky, závěsná, skleněná, bílá, ø 5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Pure Ambar
S vůní ambry, váha 28 g
(7)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v lososové barvě, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
RecentToys
Desková hra The Big Five - Cards
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
86
87
88
...
94
Načíst další