20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 480 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, vínové, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, bílé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, saténové, krémové, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko, saténové, krémové, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, černé, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na jednolůžko, černé, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Mishell
Na baterky, stolní , kovová, světle šedá, šířka 5,5 cm, délka 35 cm, výška 35 cm
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Dekorační tác Baki
Dřevěný, 10x23 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžový, 55x55 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, šedé, 180x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non Iron
Napínací, na dvoulůžko, tmavě hnědé, 185x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Ashes of Roses
Lněná, růžová/hnědá, 45x65 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(12)
Doručíme od 15. 10. 2026
267 Kč
s kódem
334 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 13 cm, výška 16 cm
(11)
Doručíme od 20. 10. 2026
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, šedý, ø 40 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Květináč Cozy Harvest Brown
Závěsný, plastový, ø 36 cm, výška 22,5 cm
(7)
Doručíme od 14. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 4. 12. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Larsson Geo
Šedá, 18x88 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A6, linkované
(1)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Caramel Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(12)
Doručíme od 6. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl Yellow And Brown Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, oranžový, na fotku 21x30
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
51x27 cm, na zeď, světle hnědý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(21)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 490 ml, na víno
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, modré, 40x60 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Strawberry Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Ručník Bamby
Froté, s příměsí bambusu, tyrkysový, 50x100 cm
(28)
Doručíme od 15. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, růžový, na fotku 15x21
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Nutcracker
S vánočním motivem, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(21)
Doručíme od 15. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručíme od 6. 11. 2026
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 8 cm, výška 18 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Forma na dort
ø 21 cm, kov
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Mioli Decor
Dětský polštářek Cloud
Bílý, 27x47 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
88
89
90
...
94
Načíst další