20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 478 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 19. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(12)
Doručíme od 15. 10. 2026
267 Kč
s kódem
334 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, šedý, na fotku 21x30
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
Styler
Rámeček London
22x28 cm, na zeď, šedý, na fotku 15x21
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Hendi
Nůž
Z nerezové oceli, délka čepele 9 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
OYOY Mini
Dětský příbor Mellow
3 ks, ze silikonu, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Doručíme od 16. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
OYOY Mini
Dětský příbor Pullo
2 ks, plastový, v mentolové barvě, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Doručíme od 16. 10. 2026
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x160 cm
(12)
Doručíme od 6. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Larsson Geo
Bavlněná, šedá
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
431 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
17x22 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 13x18
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Blomus
Dekorační tác Baki
Dřevěný, 10x23 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, růžové, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
S|P Collection
Prostírání Dinner
Z umělé kůže, 36,5x43,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v mentolové barvě/šedé, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 20x30 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
32x42 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
OYOY Mini
Kousátko Bara Dino
Vhodný věk 0+
Doručíme od 16. 10. 2026
392 Kč
s kódem
490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(6)
Doručíme od 19. 10. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Restilo
Rámeček Rafi
21x26 cm, stojací, plastový, v přírodní barvě, na fotku 10x15
Doručíme od 15. 10. 2026
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
17x22 cm, na zeď, černý, na fotku 13x18
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, šedý, na fotku 10x15
(70)
Doručíme od 3. 11. 2026
124 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Marquina
Omyvatelný, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, šedý, 140x240 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 20 h, ø 7 cm, výška 7,5 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Nůž
Na sýr, z nerezové oceli, délka čepele 13 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Hendi
Nůž Kitchen Line
Plátkovací, z nerezové oceli, délka čepele 21,5 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
340 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Pearl
370 ml, keramický, bílý
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
221 Kč
s kódem
276 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, bílá, 130x160 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Rámeček
23x28 cm, stojací, bambusový, v přírodní barvě, na fotku 13x18
Doručíme od 19. 10. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, na čajovou svíčku, z cementu
Doručíme od 16. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
1
...
90
91
92
93
94
Načíst další