Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 976 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Angus Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
Gingko
Budík Flip Click
Digitální, 4x11,5 cm, výška 7 cm
(36)
Skladem
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Pretzie
Keramický
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Grinch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(3)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 630 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 299 Kč
650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, tištěný, s rámem
(9)
Skladem
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Pekáč Litina
Z litiny, 26x26 cm, maximální teplota 250 °C
(5)
Skladem
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na míče Frame
(23)
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Zrcadlo Lahti
Nástěnné, 47x127 cm
(324)
Skladem
Poslední kousek
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Bisby
2 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 9x9 cm, výška 9 cm
(83)
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 24x10 cm, výška 6 cm
(93)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(63)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Květináč Argyle
Na bylinky, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mandalorian & Grogu
Vhodný věk 3+, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Lahev Nordic black
900 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 8x11,5 cm, výška 12 cm
(11)
Skladem
410 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Pat a Mat
Bavlněná, 70x140 cm
(7)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, krémová, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Natureo
Sametový, na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Perfumed Prague
Difuzér #44 Chocolate, Fig, Musk
S vůní fíků/s vůní pižma/s vůní čokolády, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Oblíbené
Keter
Zahradní lehátko Jaipur
Polohovací, z umělého ratanu, tmavě šedé, nosnost 110 kg, šířka 58 cm, výška 29 cm, hloubka 187 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
2 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Living Design
Obal na květináč Nami
Ručně vyrobený, kameninový, ø 21,5 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 180x200 cm
(60)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Plátkovací, z nerezové oceli, délka čepele 20 cm, rukojeť: nerez
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Winter Scene
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s potiskem, šedomodré, 200x200 cm
(6)
Skladem
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Váza Horus
Z kameniny, ø 22 cm, výška 32 cm
Skladem
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Lahev Vita
500 ml, cestovní, tritanová, světle červená
(22)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Na vatové tampony, ocelový, černý, 14,5x10,5 cm, výška 13,5 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termoska Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, světle růžová
(9)
Skladem
1 200 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 21x30
(2)
Skladem
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(2)
Skladem
669 Kč
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Vialli Design
Hrnek Geo
450 ml, skleněný, na latte
(8)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
The Poster Club
Plakát You – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 269 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bluey
Bavlněná, modrá/béžová, 70x140 cm
(3)
Skladem
248 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(7)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Mila Home
Přehoz Waffle
Bavlněný, zelený, 220x240 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Miko the Panda
Plastová/tritanová, světle modrá, 500 ml
(188)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka No. 4 Lemon Verbena
Vonná, s vůní citrónu/s vůní verbeny, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Cosy Bear
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, hnědé/krémové, z mikroplyše, 135x200 cm
(8)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Esschert Design
Podpěra rostlin Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Skladem
509 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bonami Essentials
Slunečník Happy Sun
Béžový, naklápěcí, kulatý, ø 300 cm, výška 245 cm
(53)
Skladem
2 809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 380 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
1 299 Kč
650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
20
21
22
...
271
Načíst další