Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 968 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 135x200 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chloe
Na jednolůžko, na knoflíky, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
70x100 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
4 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
137 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Mauro Ferretti
Obraz Circly
150x60 cm, na plátně
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 829 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Ball
Se snímatelným potahem, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
4 027 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Boyle
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
653 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Zrcadlo Alum
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
4 907 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mepal
Bryndák Fairy Garden by Little Dutch
Silikonový, světle růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, světle zelené, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Maze
Na dvoulůžko, na knoflíky, šalvějově zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Points
Na jednolůžko, na knoflíky, s puntíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Angus Highland Cow
Bavlněný, hnědý/béžový, 137x229 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Svícen Ven
Na čajovou svíčku, skleněný
Doručíme od 26. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá/ve stříbrné barvě, papírová, do zásuvky, 35x21x52 cm
(7)
Skladem
600 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Cuckoo LED
Digitální, 9x6 cm, výška 16 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, antracitový, ø 25 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, modrá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Doručíme od 6. 11. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Cosmopolitan Design
Dekorační polštář Rome Velvet
Sametový, růžový, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
2 469 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle růžová, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Tree
Sametový, s vánočním motivem, modrý, 34x40 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
598 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma Tree
2 ks, černá, skleněná, LED, na baterky, na dálkové ovládání, ø6x11 cm
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Zrcadlo Rokia
Nástěnné, s dřevěným rámem, 96x55 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
4 907 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Flint
Z umělé kožešiny, světle šedá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Beige Meadow
S květinovým vzorem, béžový, ø 140 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětská lampička House
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 27x3,5x24 cm
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Podsedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Dekorační tác Abento
Mramorový, 30x18 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
2 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Candellux Lighting
Dětská lampička Cactus
Zelená, z MDF, LED, do zásuvky, 22,5x3,5x20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tištěný, na plátně
(37)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Sapphire
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení The Black Sheep
Na jednolůžko, na knoflíky, světle žluté, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Seashelly
Na jednolůžko, na knoflíky, modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na dvoulůžko, na knoflíky, v terakotové barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Juliette
Na jednolůžko, na knoflíky, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Linza
Na jednolůžko, na knoflíky, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Maze
Na jednolůžko, na knoflíky, šalvějově zelené, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Gardenia
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Seashelly
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Gardenia
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Sapphire
Na jednolůžko, na knoflíky, modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Novinka
Södahl
Povlečení Still
Na jednolůžko, na zip, damaškové, antracitové, 140x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
243
244
245
...
271
Načíst další