Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 966 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, zelený, 137x178 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Dandara
S deskou z akácie, kulatý, ø 60 cm, výška 35 cm
(11)
Doručíme od 11. 12. 2026
4 007 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Casa Selección
Zrcadlo Dea
Nástěnné/na dveře, 35x125 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Zrcadlo Libra
Nástěnné, 40x100 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, šedý, na fotku 15x21
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
Jen na Bonami
Linen Tales
Prostěradlo Linen Tales for Bonami
Napínací, na jednolůžko, s příměsí lnu, bílé, 90x200 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, modré, 40x60 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Meowbaby
Balanční deska Montessori
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 80x30 cm, výška 18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zahradní taburet Stay
Tmavě šedý, výška 32 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
3 079 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Stelton
Konvice na čaj Theo
1,25 l, kameninová, černá
Doručíme od 16. 10. 2026
2 671 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětské svítidlo Bianella
Béžové, látkové, 30x15x20 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Umělá kapradina Fiori
12x12 cm, výška 56 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 809 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, modré, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Obraz Deravia
80x100 cm, ručně malovaný/3D, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
3 444 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Dětský hrací koberec Savana Ride
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Styler
Obraz Bluejay & Blossom
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lavice Varda
Kovová, bílá, nosnost 150 kg, šířka 63 cm, hloubka 123 cm, výška 82 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
3 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, khaki, 45x143 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Styler
Obraz Gouache Sea
60x150 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Dětský úložný box Kiddy
Šedý, 80x39 cm, výška 48 cm
(7)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 460 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Hübsch
Vázy v sadě Cloud
2 ks, ručně vyrobené, skleněné, modré, ø 15 cm, výška 25 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Chair
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, krémový, šířka 70 cm, hloubka 80 cm, váha 3 kg
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sklenice v sadě
2 ks, 220 ml
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Evania
Ručně vyrobená, keramická, krémová, ø 16,5 cm, výška 15,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
2 202 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Boyhood
Soška Admiral
Dřevěná, 14x5 cm, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Angus Highland Cow
Bavlněný, 33x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Zrcadlo Selem
Nástěnné, s dřevěným rámem, 44x68 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
4 341 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
RIG-TIG
Lahev Drink-It
500 ml, plastová, v lososové barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
366 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sedací vak Vicka
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, béžový, šířka 70 cm, hloubka 70 cm, váha 4 kg
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
4 570 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Stojan na květiny
Kovový, 60x19 cm, výška 60 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Truhlík
Kovový, 55x16 cm, výška 12 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Poetine
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s ornamentem, bílé/zelené, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Kiki
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Obraz Onure
80x100 cm, ručně malovaný, na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
3 444 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Zrcadlo Marbella
Nástěnné, 38x133 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Roanne
Digitální/stolní, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitální/stolní, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
925 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitální/stolní, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
925 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Mammoth
Světle růžový, šířka 70 cm, váha 6 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
244
245
246
...
271
Načíst další