Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 995 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mila Home
Dětský hrací koberec Space Trip
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Dětský hrací koberec Into The Space
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě modrý, ø 100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tištěný, na plátně
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x100 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, světle hnědý, 50x100 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, zelené/modré, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Boyhood
Soška Admiral
Dřevěná, 14x5 cm, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Garden Pleasure
Stojan na květiny Tulsa
Dřevěný, 30x47 cm, výška 59 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1133
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x230 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kähler Design
Obal na květináč Omaggio Nuovo
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malmo
47x57 cm, na zeď, bílý, na fotku 40x50
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorativní mísa Ondaro
Skleněná, ø 27 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 813 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Square
Manšestrový, se snímatelným potahem, krémový, šířka 60 cm, hloubka 60 cm, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
noo.ma
Kuchyňská rukavice Rubi
Bavlněná, v levandulové barvě, 15,5x31 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, růžové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Dětská miska Enkei
Silikonová, šedomodrá, ø 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Osuška Arto
Froté, z bio bavlny, s pruhy, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
OYOY Living Design
Sedací vak Grid
Krémový, ø 65 cm, váha 2 kg
Doručíme od 16. 10. 2026
4 899 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, na čajovou svíčku, z cementu
Doručíme od 23. 10. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, oranžový, na fotku 21x30
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Curver
Květináč Cozy Harvest Brown
Závěsný, plastový, ø 36 cm, výška 22,5 cm
(7)
Doručíme od 14. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Mila Home
Dětský koberec Tractor World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 135x200 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Trio
Dětské stropní svítidlo Lunar
Světle šedé, z akrylátového skla , LED, přisazené, na dálkové ovládání/stmívatelné, ø40x10 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
2 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 110x160 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Spirella
Šperkovnice Alais
Skleněná/bambusová, se zrcadlem, ø 13,5 cm, výška 5 cm
(2)
Doručíme od 13. 10. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Haden
Kávovar
Bílý, na filtrovanou kávu, z nerezové oceli, objem 1,8 l, příkon 900 W
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Esschert Design
Ohniště
Ø 58,5 cm, výška 16 cm
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Meadore
Béžový, 170x270 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, modrá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Yes Everyday
Lucerna Hamir
Z juty, ø 33 cm, výška 61,5 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 140x220 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Creto
Betonový, béžový, 9x17 cm, výška 1 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Svícen Hiro
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručíme od 16. 10. 2026
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1133
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 140x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Terrazzo Square
Z textilie bouclé/žinylkový, se snímatelným potahem, světle hnědý, šířka 60 cm, hloubka 60 cm, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Pec na pizzu Margherita
Plynová
Doručíme od 21. 10. 2026
4 122 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
70x100 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 230x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Soška Mirano
Kovová, 10x10 cm, výška 17 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
256
257
258
...
271
Načíst další