Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 944 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
WOOOD
Květináč Toval
Kovový, ø 28 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousek
2 217 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, ø 29 cm, výška 62 cm
(20)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, šedý/ve zlaté barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedé, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz White Items
52x72 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
2 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Váza
Skleněná, tmavě šedá, ø 14 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bianca
Povlečení Lottie Floral Embroidery
Na dvoulůžko, na knoflíky, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, černé, 160x200 cm
(76)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Premier Housewares
Sklenice v sadě Beaufort
4 ks
Skladem
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bianca
Přehoz Attica Velvet
Prošívaný, sametový, modrý, 240x260 cm
(2)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Damask Jacquard
Damaškový, béžový, 43x43 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 24 cm, výška 101 cm
(1)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Coconut Milk Mango
Vonná, s vůní vanilky/s vůní kokosu/s vůní manga, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Hanse Home
Dětský koberec Kids Party
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x235 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Agnes
230 ml, keramický, krémový
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Přehoz Cosy Nori
Prošívaný, s beránkem, krémový, 220x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Hrnek Surprise Sheep
350 ml, porcelánový, modrý/krémový
(2)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 2x20,5 cm, výška 18 cm
(421)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, šedý, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
227 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Bílý/ve zlaté barvě, z masivního dřeva, do zásuvky, 46x5x28 cm
(85)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Bubbly Olive
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, kulatý, světle zelený, ø 120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Umělá tráva Sorghum
30x35 cm, výška 110 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Natureo
Sametový, na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Fasano
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Váza Smoked
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 15 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
912 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Umělý fíkus Lyrata
Ø 42 cm, výška 60 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
1 391 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Gingko
Budík Flip Click
Digitální, 4x11,5 cm, výška 7 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Umbra
Šperkovnice Stowit
Dřevěná, 15x17 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Linora
3 ks, 450 ml, keramické, v lososové barvě/krémové
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
483 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Přehoz Quilted Lines
Prošívaný, béžový, 220x230 cm
(9)
Skladem
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Terra Tabac
Vonná, s vůní pomeranče/s vůní pižma/s vůní tabáku, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
sada 6 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Vita
6 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(39)
Skladem
1 438 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Black+Blum
Termoláhev Explorer
850 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 3 ks
Rex London
Míčky na žonglování Juggling Balls
(14)
Skladem
269 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, vínové/šedé, 200x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 8 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
608 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
+ Objem (2)
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Oblíbené
PT LIVING
Soška Bird
Z polyresinu, 7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(38)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Novinka
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 11,5x8 cm, výška 12 cm
Skladem
428 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
The Poster Club
Plakát Secret Notes – Sofia Lind
50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(2)
Skladem
669 Kč
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
37
38
39
...
270
Načíst další