Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Filtry
Miuform
Rohová pohovka Lofty Lilly
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do "U", vhodné pro mazlíčky, tmavě šedá, vícemístná, šířka 303 cm, hloubka 197 cm, hloubka sedáku 57 cm
(2)
Doručíme od 24. 11. 2026
38 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (6)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Ted Baker
Koberec Westminster Curzon
Ručně tkaný, vlněný, se střední délkou vlasu, kulatý, ø 200 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Komoda Yinthe
Kovová, černá, šířka 100 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
12 239 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Lavice Oceane
Polstrovaná, s úložným prostorem/před postel, oranžová/v přírodní barvě, šířka 140 cm, hloubka 40 cm, výška 50 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
11 966 Kč
s kódem
14 078 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, zelený, ø 90 cm, výška 43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
7 319 Kč
s kódem
8 611 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
Maison de Rêve
Boxspring postel Bergamo
160x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, žinylková, světle hnědá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
46 494 Kč
s kódem
54 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Space 1900
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, s třásněmi, v terakotové barvě, 160x230 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
3 149 Kč
s kódem
3 705 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
WOOOD
Šatní skříň Organize
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: kartáčování, světle šedá, šířka 110 cm, výška 215 cm, hloubka 62 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
24 645 Kč
s kódem
28 994 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vlastnosti (2)
Holm
Struhadlo
Univerzální
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Pracovní stůl Cubik
V dekoru dubu, 60x154 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Kelímek na zubní kartáčky Sono
Keramický, antracitový, ø 9 cm, výška 11 cm
(5)
Doručíme od 26. 10. 2026
507 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Dvoulůžková postel Basti
160x200 cm, s roštem, čalouněná, zelená
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
13 769 Kč
s kódem
16 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Solano
V dekoru mramoru, béžový, 60x60 cm, výška 36 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 971 Kč
s kódem
2 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Micadoni
Dvoulůžková postel Elizabeth
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, béžová
(3)
Doručíme od 2. 12. 2026
21 674 Kč
s kódem
25 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Karup
Jednolůžková postel Kanso
120x200 cm, s úložným prostorem/bez čela, s roštem, z borovicového dřeva, japonská, povrchová úprava: bez ošetření, v přírodní barvě
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
18 359 Kč
s kódem
21 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (4)
Garden Pleasure
Zahradní lavice Phuket
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 260 kg, šířka 150 cm, hloubka 63 cm, výška 105 cm
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
6 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Vesta
S područkami, čalouněné, zelené
Doručíme od 23. 10. 2026
3 680 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Noční stolek Inari
S poličkami, šedobéžový, 54x40 cm, výška 40 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
3 900 Kč
s kódem
4 588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Barové židle v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočné, čalouněné, krémové, výška sedáku 69 cm
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
4 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Moonia
Matrace Spring Max Bagged Springs
180x200 cm, středně tvrdá, pružinová, oboustranná/antialergenní/zónová, z paměťové pěny/s taštičkovými pružinami, tloušťka 22 cm, nosnost 200 kg
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
11 023 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(10)
Doručíme od 15. 10. 2026
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Knihovna Seaford
Z biurkiem, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, černá/v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 175 cm, hloubka 36 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
3 454 Kč
s kódem
4 064 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Juno
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, krémový, 80x200 cm
(88)
Doručíme od 20. 10. 2026
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Støraa
Vitrína Franklin
Z MDF, povrchová úprava: lak, bílá, šířka 80 cm, výška 78 cm, hloubka 40 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
6 119 Kč
s kódem
7 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(12)
Doručíme od 18. 11. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Novinka
Leitmotiv
Stolní lampa Catania Trapeze
Tmavě zelená, kovová, ø30x32 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 490 Kč
s kódem
2 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Leitmotiv
Stolní lampa Vienna Stripes
Bílá/v přírodní barvě, provazová, ø25x58 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 294 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Flair Rugs
Vnitřní a venkovní koberec Eric
Syntetický, bouclé, bez vlasu, kulatý, zelený, ø 160 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
3 573 Kč
s kódem
4 203 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meise Möbel
Jednolůžková postel Joker
120x200 cm, bez roštu, čalouněná, šedá
Doručíme od 6. 11. 2026
7 989 Kč
s kódem
9 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Karup
Pohovka Lean
Rozkládací, futonová, v cihlové barvě, trojmístná, šířka 200 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 65 cm
(17)
Doručíme od 23. 10. 2026
18 274 Kč
s kódem
21 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Nanea
Rozkládací/s úložným prostorem, do "U", voděodolná, zelená, čtyřmístná, šířka 290 cm, hloubka 148 cm, hloubka sedáku 62 cm
(1)
Doručíme od 13. 11. 2026
41 734 Kč
s kódem
49 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
PT LIVING
Obaly na květináče v sadě Essence
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 28 cm, výška 80 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 041 Kč
s kódem
3 578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Cascade Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, růžový, 200x290 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Apex Border Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, béžový/zelenomodrý, 160x230 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
5 227 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Cascade Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, růžový, 160x230 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
4 802 Kč
s kódem
5 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Amelina Vintage
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 160x230 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
3 637 Kč
s kódem
4 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(82)
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Elletipi
Odpadkový koš Ecofil
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, tmavě šedý, 2x24 l
(11)
Doručíme od 13. 10. 2026
2 226 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Stelton
Termokonvice Amphora
1,2 l, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
3 338 Kč
s kódem
3 927 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní stůl Flow
Rozkládací, v dekoru dubu, 95x180 cm, délka po rozložení 225 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
14 838 Kč
s kódem
17 456 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Kyoto
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, béžová, trojmístná, šířka 241 cm, hloubka 145 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
34 509 Kč
s kódem
40 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Matrace Yoko
135x190 cm, středně tvrdá, pěnová, antialergenní/termoregulační, z paměťové pěny/z gelové pěny/z antibakteriální pěny, tloušťka 22 cm
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
9 303 Kč
s kódem
10 945 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Mísa Gastro Dark Blue/Black
Na salát, z kameniny, černá/modrá, ø 30 cm, objem 3,95 l
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 302 Kč
s kódem
1 532 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Vinotéka Nola
S posuvnými dveřmi, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: lak, hnědá, hnědá, šířka 100 cm, výška 118 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
12 749 Kč
s kódem
14 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, modrý, na fotku 15x21
(4)
Doručíme od 18. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Makamii
Pohovka Nalu
Sametová, vhodné pro mazlíčky, světle modrá, trojmístná, šířka 202 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
21 357 Kč
s kódem
25 126 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maura
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 544 Kč
s kódem
7 699 Kč bez kódu
3 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
799
800
801
...
1105
Načíst další