Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Filtry
Premium
sada 4 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Abstract leaves
4 ks, textilní, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Matt Velvet 3
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Golf 14
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Floral Whispers
100x70 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Dreamy Rays
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Becca
2 ks, stohovatelné, čalouněné, sametové, matné, antracitové
(2)
Doručíme od 14. 10. 2026
2 929 Kč
1 465 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rowico
Botník Confetti
S lavicí, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: olej, matný, šedý/v přírodní barvě, šířka 106 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
12 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Konferenční stolek Azisi
Ocelový, černý, 60x140 cm, výška 68 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
7 451 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Pohovka Chico
Rozkládací, futonová, variabilní roh, krémová, trojmístná, šířka 200 cm, hloubka 80 cm, hloubka sedáku 70 cm, variabilní roh
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
25 374 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Novinka
Umbra
Sítko do dřezu Bloom
Silikonové, bílé, ø 12,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Matt Velvet 97
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Honor 13
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Wave 21
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Karup Navy 737
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Mustard
2 ks, textilní, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Støraa
Knihovna Mille
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, hnědá, šířka 77 cm, výška 181 cm, hloubka 31 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
10 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Květináč Deco
Plastový, s odtokovým otvorem, výška 55 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
2 432 Kč
Do košíku
Do košíku
Ragaba
Toaletní stolek Mimo
Se zrcadlem/se šuplíky, 35x105 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
6 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
La Rochére
Miska Riviera
Na zmrzlinu/na salát, skleněná, 110 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
170 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Mya Tropical Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
BENAB
Dětská matrace Basic Comfort
70x140 cm, s odnímatelným potahem, středně tvrdá, pěnová/do postýlky, tloušťka 9 cm, nosnost 70 kg
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (10)
Asiatic Carpets
Koberec Anders Beige Natural
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x160 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Fancy 63
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Round
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, růžový, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
2 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Jídelní židle Gena
V dekoru ořechu, tmavě hnědá
(5)
Doručíme od 11. 12. 2026
3 444 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bonami
Vzorek čalounění
Riviera 62
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Závěsné svítidlo Orbital
Vínové, z opálového skla, ø12x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Hübsch
Stolní lampa Chipper
Černá, kovová, ø25x26 cm
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
3 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Karup
Jednolůžková postel Kanso
90x200 cm, bez čela, s roštem, z borovicového dřeva, japonská, povrchová úprava: bez ošetření, v přírodní barvě
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
10 356 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (5)
Actona
Knihovna Seaford
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, černá/v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 185 cm, hloubka 35 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
4 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
WOOOD
Rohová pohovka Rodeo
Manšestrová, levý roh/do L, tmavě hnědá, trojmístná, šířka 266 cm, hloubka 213 cm, hloubka sedáku 67 cm
Doručíme od 3. 12. 2026
54 853 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
Novinka
WOOOD
Rohová pohovka Rodeo
Manšestrová, pravý roh/do L, okrově žlutá, trojmístná, šířka 266 cm, hloubka 213 cm, hloubka sedáku 67 cm
Doručíme od 3. 12. 2026
54 853 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
Jen na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Melva
Žinylková, pravý roh/s lenoškou, krémová, trojmístná, šířka 234 cm, hloubka 161 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
34 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
Novinka
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zahradní konferenční stolek
Kulatý, ø 60 cm, výška 30 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
6 888 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Tule
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 24,5 cm, výška 38,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
990 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Malmo 37
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Malmo 96
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Mara
160x200 cm, s roštem, čalouněná, zelená/béžová
Doručíme od 23. 11. 2026
22 660 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Rozkládací, levý roh/do L, šedá, čtyřmístná, šířka 234 cm, hloubka 200 cm, hloubka sedáku 54 cm
(317)
Doručíme od 24. 11. 2026
29 351 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (7)
+ Materiál čalounění (2)
Premium
Kave Home
Pohovka Laira
Žinylková, rozkládací, béžová, trojmístná, šířka 218 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 62 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
43 185 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Støraa
Knihovna Pivo
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: vosk, v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 171 cm, hloubka 31 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
7 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
500 ml, skleněná, světle šedá
Doručíme od 16. 10. 2026
538 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
1,5 l, skleněná, světle šedá
Doručíme od 16. 10. 2026
660 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Flair Rugs
Koberec Wiggle Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, oranžový/v přírodní barvě, 200x290 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
8 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
1
...
844
845
846
...
1106
Načíst další