Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Filtry
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, zakládací, 75x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
549 Kč
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tvilum
Komoda Naia
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, matná, v přírodní barvě, šířka 121 cm, výška 91 cm, hloubka 50 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
7 168 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mauro Ferretti
Závěsné svítidlo Uter
Bílé, kovové, LED, 20x80x120 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
5 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Micadoni
Podnožka Jodie
Krémová, šířka 99 cm, hloubka 80 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
9 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ELTAP
Pohovka Elioss
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, béžová, trojmístná, šířka 236 cm, hloubka 89 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
19 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Compactor
Organizér do šuplíku
Látkový, 40x9 cm, výška 9 cm
(290)
Doručíme od 22. 10. 2026
164 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Křeslo Belem
Manšestrové, tmavě modré, výška zadní opěrky 40 cm, výška sedáku 50 cm
Doručíme od 27. 11. 2026
37 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Materiál čalounění (2)
Moonia
Matrace Regal Supreme
160x200 cm, středně tvrdá/extra tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/termoregulační, ze studené pěny/z paměťové pěny/z HD pěny, tloušťka 30 cm, nosnost 180 kg
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
20 028 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Makamii
Pohovka Aloha
Sametová, vínová, trojmístná, šířka 255 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
38 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Makamii
Pohovka Kalena
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, krémová, trojmístná, šířka 238 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Doručíme od 13. 11. 2026
33 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
+ Materiál čalounění (2)
Makamii
Pohovka Kalena
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, modrá, trojmístná, šířka 238 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Doručíme od 13. 11. 2026
33 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Campi
Sametová, pravý roh/levý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, světle hnědá, vícemístná, šířka 255 cm, hloubka 255 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
57 217 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Campi
Sametová, pravý roh/levý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, zelená, vícemístná, šířka 255 cm, hloubka 255 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
57 217 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Campi
Manšestrová, levý roh/s lenoškou, v terakotové barvě, čtyřmístná, šířka 256 cm, hloubka 156 cm, hloubka sedáku 64 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
37 810 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Campi
Manšestrová, pravý roh/s lenoškou, v terakotové barvě, dvoumístná, šířka 180 cm, hloubka 156 cm, hloubka sedáku 64 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
29 965 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, oranžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Mauro Ferretti
Stolní lampa Lima
Světle šedá/krémová, keramická, ø37x73 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
3 659 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mauro Ferretti
Stolní lampa Gress
Bílá/modrá, keramická, ø30x51,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Umělá palma Kwai
Výška 140 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 809 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Timber 1405
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý, 120x170 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 865 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Kalune Design
Jídelní stůl Sabella
Matný, 90x200 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
8 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Light & Living
Knihovna Nahua
Z MDF, krémová, šířka 140 cm, výška 60 cm, hloubka 35 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
23 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Dětské křesílko Rocky
Houpací, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 16. 10. 2026
5 290 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 079 Kč
Do košíku
Do košíku
Tvilum
Noční stolek Next
Bílý, 52x48 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
2 124 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Zahradní židle Quinby
Kovová, světle hnědá, šířka 47 cm, výška 82 cm, hloubka 58 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 624 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Pohovka Knob
Rozkládací, futonová, krémová, trojmístná, šířka 205 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 64 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
22 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Barva nohou (2)
Karlsson
Budík Chunky LED
Digitální/nástěnný/stolní, s bezdrátovou nabíječkou, 11x17 cm, výška 9 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 415 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Vnitřní a venkovní koberec Flair
Syntetický, bez vlasu, 160x235 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 5 ks
Bébé Douceur
Žínky v sadě Gauge
5 ks, bílé, mušelínové, 11x11 cm
(3)
Doručíme od 19. 11. 2026
179 Kč
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Lua
Syntetický, bez vlasu, 200x290 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
6 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Yes Everyday
Jídelní židle Maddie
Čalouněná, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 21. 10. 2026
2 645 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karup
Křeslo Hippo
Futonové, rozkládací, lněné, šedobéžové, výška zadní opěrky 43 cm, výška sedáku 25 cm
(12)
Doručíme od 16. 10. 2026
12 117 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Round
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, růžový, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
2 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Barová židle Eamy
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá, výška sedáku 77 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
5 011 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Výška sedáku (2)
Spinder Design
Nástěnný věšák Rizzoli
S poličkou, kovový, černý/v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 76 cm, hloubka 34 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
9 521 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Ragaba
Dvoulůžková postel Dabi
160x200 cm, s roštem, z bukového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
16 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
Spinder Design
Nástěnný věšák Rex
S poličkou, kovový, bílý, šířka 70 cm, výška 19 cm, hloubka 29 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 425 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Germania
Skříňka pod umyvadlo Tavira
Lesklá, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, lesklá, krémová, šířka 70 cm, výška 58 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 23. 11. 2026
5 849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
noo.ma
Sada mlýnků na pepř a sůl Suli
2 ks, zelená/modrá, dřevěná
Doručíme od 19. 10. 2026
2 188 Kč
1 094 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Novinka
Hübsch
Věšák Bend
Kovový, modrý, šířka 36 cm, hloubka 6 cm, výška 182 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
3 879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Rosendahl
Venkovní svítidlo Soft Spot
Zelené, z recyklovaného plastu, LED, přenosné, solární/na USB, IPX4, ø12x18,5 cm
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 785 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Bobochic Paris
Pohovka Cocoone
Na každodenní spaní/rozkládací, voděodolná, béžová, trojmístná, šířka 220 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 56 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
68 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Bobochic Paris
Pohovka Celine
Žinylková, modrá, dvoumístná, šířka 160 cm, hloubka 87 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
34 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Bobochic Paris
Pohovka Achille
Na každodenní spaní/polohovací/rozkládací, voděodolná, béžová, trojmístná, šířka 236 cm, hloubka 113 cm, hloubka sedáku 58 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
91 775 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Bobochic Paris
Pohovka Cocoone
Na každodenní spaní/rozkládací, voděodolná, v hořčicové barvě, dvoumístná, šířka 200 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 56 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
62 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Bobochic Paris
Pohovka Celine
Žinylková, béžová, dvoumístná, šířka 160 cm, hloubka 87 cm, hloubka sedáku 60 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
34 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
...
851
852
853
...
1107
Načíst další