20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Filtry
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Knihovna Disco
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 95 cm, hloubka 30 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
9 919 Kč
s kódem
12 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Zahradní křeslo Nokk
Kovové, béžové, šířka 57 cm, výška 80 cm, hloubka 86,5 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
7 850 Kč
s kódem
9 812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Křeslo Roots
Futonové/dřevěné, rozkládací, manšestrové, v cihlové barvě, výška zadní opěrky 55 cm
(170)
Doručíme od 16. 10. 2026
10 399 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Karup
Křeslo Roots
Futonové/dřevěné, rozkládací, manšestrové, zelené, výška zadní opěrky 55 cm
(170)
Doručíme od 16. 10. 2026
10 399 Kč
s kódem
12 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Taburet Goteborg
Manšestrový, s úložným prostorem, krémový, šířka 83 cm, hloubka 83 cm, výška 56 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
6 759 Kč
s kódem
8 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Moonia
Matrace Nordic Flex
140x200 cm, tvrdá/středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/termoregulační, z HD pěny, tloušťka 21 cm, nosnost 180 kg
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-20 % s kódem
Støraa
Jídelní křeslo Fitz
Čalouněné, sametové, matné, šedé
Doručíme od 14. 10. 2026
3 655 Kč
s kódem
4 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Montaigne
Z textilie bouclé, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, béžová, trojmístná, šířka 276 cm, hloubka 164 cm, hloubka sedáku 62 cm
Doručíme od 27. 11. 2026
54 413 Kč
s kódem
68 016 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní lounge set Florence
Pro 4 osoby, kovový, šedý, 4 ks
Doručíme od 30. 10. 2026
28 794 Kč
s kódem
35 993 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Nova Luce
Bodové svítidlo Tico
Šedé, hliníkové, LED, s ohybatelnou konstrukcí, 10x7x13 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 664 Kč
s kódem
2 080 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Nova Luce
Bodové svítidlo Tico
V matně zlaté barvě, hliníkové, LED, s ohybatelnou konstrukcí, 10x7x13 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 664 Kč
s kódem
2 080 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, modrý, 200x290 cm
(130)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 495 Kč
s kódem
3 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
Stackers
Cestovní taška Wellness
Z umělé kůže
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 271 Kč
s kódem
4 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Renga Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, růžový, 200x290 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
8 479 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Helda
2 ks, čalouněné, žinylkové, khaki
(4)
Doručíme od 7. 12. 2026
8 585 Kč
s kódem
10 731 Kč bez kódu
5 366 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zrcadlo Alum
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 80 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
3 088 Kč
s kódem
3 860 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Kalune Design
Komoda Dorma
S dírou na kabely, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 180 cm, výška 80 cm, hloubka 45 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
7 999 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Umělá rostlina Odora
Ø 63 cm, výška 57 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
610 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Lani
Žinylková, do "U", v terakotové barvě, vícemístná, šířka 322 cm, hloubka 166 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
50 639 Kč
s kódem
63 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Kuki
Žinylková, rozkládací, levý roh/s lenoškou, tmavě modrá, trojmístná, šířka 275 cm, hloubka 160 cm, hloubka sedáku 63 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
45 359 Kč
s kódem
56 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Kalena
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, krémová, trojmístná, šířka 244 cm, hloubka 149 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
31 519 Kč
s kódem
39 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Kona
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, krémová, trojmístná, šířka 245 cm, hloubka 182 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
38 239 Kč
s kódem
47 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-20 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Kuki
Žinylková, rozkládací, levý roh/s lenoškou, zelená, trojmístná, šířka 275 cm, hloubka 160 cm, hloubka sedáku 63 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
45 359 Kč
s kódem
56 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Rohová pohovka Kyoto
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, do "U", šedá, vícemístná, šířka 398 cm, hloubka 148 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
45 359 Kč
s kódem
56 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Rohová pohovka Leon
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, béžová, trojmístná, šířka 239 cm, hloubka 148 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
32 079 Kč
s kódem
40 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Polka Dots
Z recyklovaného plastu, šedá, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 110x160 cm
(13)
Doručíme od 15. 10. 2026
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Materasso
Matrace Polargel Superior
140x200 cm, tvrdá/extra tvrdá, pěnová, s odnímatelným potahem/oboustranná/antialergenní/zónová/termoregulační, ze studené pěny, tloušťka 20 cm, nosnost 190 kg
Doručíme od 27. 10. 2026
16 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Occult
Textilní, černá, 90x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Běhoun Ricci Cucina
Syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, s rámem/na plátně
Doručíme od 4. 12. 2026
2 881 Kč
s kódem
3 601 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní křeslo Meria
Polstrované, béžové/v přírodní barvě, nosnost 130 kg, šířka 99 cm, výška 81 cm, hloubka 95 cm
(1)
Doručíme od 7. 12. 2026
16 146 Kč
s kódem
20 183 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Konferenční stolek Glitz
Se skleněnou deskou, v přírodní barvě, 60x60 cm, výška 45 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
10 879 Kč
s kódem
13 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ragaba
Pracovní stůl Luka
Rohový, 85x115 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
7 559 Kč
s kódem
9 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, oranžové/šedomodré
Skladem
Poslední kousek
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Regál Noblesse
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 45 cm, výška 180 cm, hloubka 37 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
12 399 Kč
s kódem
15 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Koberec Graffiti Multi
Syntetický, se střední délkou vlasu, 120x170 cm
(8)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 983 Kč
s kódem
2 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs White
Závěsný systém tyč, lněný, bílý, 140x170 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 815 Kč
s kódem
2 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Glitter
Do zásuvky, závěsná, papírová, ve zlaté barvě, ø 75 cm, šířka 23 cm
(2)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Ladelle
Vánoční figurka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 21,5 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Mira 1450
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, hnědý, ø 160 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
House Nordic
Police v sadě Ulmo
3 ks, kovové, černé, šířka 40 cm, výška 40 cm, hloubka 18 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 048 Kč
s kódem
1 310 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
MOME
TV stolek Curve
Z mangového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: lazura, matný, v přírodní barvě, šířka 160 cm, výška 55 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
15 759 Kč
s kódem
19 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Vicenza
Plynový
(9)
Doručíme od 22. 10. 2026
16 599 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, zelený, 67x125 cm
(10)
Doručíme od 29. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Jídelní židle Cebu
Čalouněná, v přírodní barvě
Doručíme od 27. 10. 2026
8 719 Kč
s kódem
10 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Jídelní židle District
Z jilmového dřeva, šedá/v přírodní barvě
Doručíme od 29. 10. 2026
2 351 Kč
s kódem
2 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
886
887
888
...
1106
Načíst další