Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Úložné prostory
Šatní skříně
Šatní skříně
...
Úložné prostory
Šatní skříně
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny (+3)
ID: 1502198
Tvilum
Šatní skříň Tromsö
Z MDF, povrchová úprava: lak, bílá, šířka 89 cm, výška 195 cm, hloubka 50 cm, …
více
(1)
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Z MDF
Povrchová úprava: lak
Bílá
Šířka 89 cm
Výška 195 cm
Hloubka 50 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Bude se hodit
Návody a dokumenty
Manuál
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Hodnocení produktu
Zobrazené hodnocení je založeno na hodnocení variant tohoto produktu.
5
Počet hodnocení (1)
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Jak fungují recenze?
Bude se hodit
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Němý sluha Roxana
Z teakového dřeva, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 96 cm, hloubka 37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 068 Kč
s kódem
2 433 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brabantia
Němý sluha Linn Dressboy
Ocelový, černý, šířka 38 cm, výška 168 cm, hloubka 6,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brabantia
Němý sluha Linn Dressboy
Ocelový, bílý, šířka 38 cm, výška 168 cm, hloubka 7 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 606 Kč
s kódem
1 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 8 ks
Wenko
Ramínka v sadě Eco
8 ks, dřevěná, hnědá, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, černá, délka 42 cm, výška 22 cm
(9)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
196 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Ramínka v sadě
4 ks, plastová, modrá, délka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Značka Tvilum
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Šatní skříně
Šatní skříně · Tvilum
Tvilum
Bílé šatní skříně
Šatní skříně dekor dub
Černé šatní skříně
Šedé šatní skříně
Dřevěné šatní skříně
Šatní skříně se zrcadlem
Šatní skříně s posuvnými dveřmi
Šatní skříně s poličkami
Šatní skříně se skříňovou tyčí
Látkové šatní skříně
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi