20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Úložné prostory
Věšáky a stojany na oblečení
Věšáky na zeď
Věšáky na zeď
...
Věšáky a stojany na oblečení
Věšáky na zeď
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny
ID: 1616304
Spinder Design
Nástěnný věšák Chapman
Kovový, bílý, šířka 64 cm, výška 8,5 cm, hloubka 8,5 cm, …
více
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Kovový
Bílý
Šířka 64 cm
Výška 8,5 cm
Hloubka 8,5 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Bude se hodit
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Bude se hodit
-20 % s kódem
Wenko
Věšák na dveře Celano
Kovový, bílý, šířka 39 cm, výška 11 cm
(57)
Skladem
448 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Věšák na dveře Estique
Kovový, bílý/v přírodní barvě, šířka 36 cm, výška 60 cm, hloubka 11 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
821 Kč
s kódem
1 026 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Věšák na dveře Estique
Kovový, bílý/v přírodní barvě, šířka 39 cm, výška 30 cm, hloubka 10 cm
(13)
Skladem
636 Kč
s kódem
795 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Wenko
Ramínka v sadě Eco
8 ks, dřevěná, hnědá, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Skladem
364 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, černá, délka 42 cm, výška 22 cm
(9)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Ramínka v sadě
4 ks, plastová, modrá, délka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Skladem
273 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Značka Spinder Design
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Věšáky na zeď
Věšáky na zeď · Spinder Design
Spinder Design
Bílé věšáky na zeď
Moderní věšáky na zeď
Černé věšáky na zeď
Dřevěné věšáky na zeď
Kovové věšáky na zeď
Věšáky na zeď s poličkou
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi