Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Úložné prostory
Věšáky a stojany na oblečení
Věšáky na zeď
Věšáky na zeď
...
Věšáky a stojany na oblečení
Věšáky na zeď
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny (+3)
ID: 1616670
Spinder Design
Nástěnný věšák Odin
Kovový, černý, šířka 55 cm, výška 8 cm, hloubka 13 cm, …
více
(2)
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Kovový
Černý
Šířka 55 cm
Výška 8 cm
Hloubka 13 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Bude se hodit
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Hodnocení produktu
5
Počet hodnocení (2)
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Jak fungují recenze?
A
Anita A.
Estonsko, 14. 12. 2025
Minimalistický design, hodí se do malých chodeb.
Toto hodnocení bylo automaticky přeloženo.
Bude se hodit
-15 % s kódem
Wenko
Věšák na dveře Celano
Kovový, černý, šířka 39 cm, výška 11 cm, hloubka 5,5 cm
(16)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Metaltex
Věšák na dveře Lava
Kovový, černý, šířka 38 cm, výška 15 cm, hloubka 4 cm
(24)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Metaltex
Věšák na dveře Lava
Kovový, černý, šířka 38 cm, výška 15 cm, hloubka 6 cm
(37)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 8 ks
Wenko
Ramínka v sadě Eco
8 ks, dřevěná, hnědá, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, černá, délka 42 cm, výška 22 cm
(9)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
196 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Ramínka v sadě
4 ks, plastová, modrá, délka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Značka Spinder Design
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Věšáky na zeď
Věšáky na zeď · Spinder Design
Spinder Design
Černé věšáky na zeď
Moderní věšáky na zeď
Bílé věšáky na zeď
Dřevěné věšáky na zeď
Kovové věšáky na zeď
Věšáky na zeď s poličkou
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi