Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Doplňky do koupelny
Koupelnové držáky
Stojany na ručníky
Stojany na ručníky
...
Koupelnové držáky
Stojany na ručníky
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny
ID: 1563520
Compactor
Stojan na ručníky Grena
Černý, 61x20 cm, výška 87 cm, …
více
(5)
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Podobné produkty
Compactor
Pojízdný regál Grena
Plastový, černý, šířka 43 cm, výška 36 cm, hloubka 76 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Compactor
Koupelnová polička Grena
Bez vrtání, kovová, světle modrá
(11)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
+ Další (6)
Černý
61x20 cm
Výška 87 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Objevte celou nabídku řady Grena
Bude se hodit
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Hodnocení produktu
Zobrazené hodnocení je založeno na hodnocení variant tohoto produktu.
5
Počet hodnocení (5)
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Jak fungují recenze?
Řada Grena
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Bude se hodit
-15 % s kódem
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 50x90 cm
(398)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 50x90 cm
(293)
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, 50x90 cm
(117)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, v cihlové barvě, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 50x100 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, vínové, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x90 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, žlutý, 50x85 cm
(1)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 20x13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, antracitové, 50x100 cm
(2)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 10 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
10 ks, froté, bavlněné, 30x50 cm
(64)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
77 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, světle hnědý, 50x90 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Značka Compactor
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Stojany na ručníky
Stojany na ručníky · Compactor
Compactor
Černé stojany na ručníky
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi