Řekla bych,že je to spíše přehoz,se kterým jsem moc spokojena. Kvalitní a měkký- je super. Barvy jsou jako na obrázku.Mohu všem vřele doporučit.
Katerina O.Česká republika, 26. 2. 2024
Má ve skutečnosti jinou barvu. Nevadí.
Bianka R.Slovensko, 7. 3. 2025
Krásná deka s retro nádechem. Doporučuji však opravdu prát jen ručně, jelikož s nám v pračce i na šetrném programu hned natrhla. Dávám o hvězdičku mén...