Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Úložné prostory
Věšáky a stojany na oblečení
Věšáky na zeď
Věšáky na zeď
...
Věšáky a stojany na oblečení
Věšáky na zeď
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny (+1)
ID: 1616440
Spinder Design
Nástěnný věšák Angle
Kovový, v lososové barvě, šířka 64 cm, výška 17 cm, hloubka 7 cm, …
více
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Podobné produkty
Spinder Design
Háček Angle
Nástěnný, ocelový, černý
(2)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Kovový
V lososové barvě
Šířka 64 cm
Výška 17 cm
Hloubka 7 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Bude se hodit
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Bude se hodit
sada 8 ks
Wenko
Ramínka v sadě Eco
8 ks, dřevěná, hnědá, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Skladem
455 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, černá, délka 42 cm, výška 22 cm
(9)
Skladem
979 Kč
196 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Wenko
Ramínka v sadě
4 ks, plastová, modrá, délka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Skladem
341 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Ramínka v sadě Snap
2 ks, na kalhoty, kovová, modrá, délka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Skladem
208 Kč
104 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Wenko
Ramínka v sadě Baggy
5 ks, na kalhoty, kovová, modrá, délka 34,5 cm, výška 11,5 cm
(47)
Skladem
329 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Wenko
Ramínka v sadě Alessia
20 ks, kovová, šedá, délka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Skladem
721 Kč
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ramínka v sadě Hang-It
2 ks, kovová, vínová, délka 40 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Wenko
Ramínka v sadě Paris
5 ks, dřevěná, černá, délka 44 cm, výška 25 cm
(9)
Skladem
539 Kč
108 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Wenko
Ramínka v sadě
3 ks, na kalhoty, dřevěná, hnědá, délka 25 cm, výška 16,5 cm
(120)
Skladem
236 Kč
79 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
2 ks, plastová, béžová, délka 42 cm, výška 25 cm
(3)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
2 ks, plastová, béžová, délka 42,5 cm, výška 31 cm
(6)
Skladem
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Domopak
Ramínka v sadě
3 ks, látková, hnědá, délka 42 cm
(44)
Skladem
249 Kč
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 5 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
5 ks, plastová, béžová, délka 41 cm, výška 22 cm
(7)
Skladem
409 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Addis
Ramínka v sadě
20 ks, plastová, bílá, délka 42 cm, výška 21 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
26 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
House Nordic
Ramínka v sadě Massa
10 ks, kovová, černá, délka 41 cm, výška 18 cm
(20)
Skladem
239 Kč
24 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Wenko
Ramínka v sadě Noa
5 ks, kovová, černá, délka 44,5 cm, výška 17,5 cm
(6)
Skladem
729 Kč
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Značka Spinder Design
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Věšáky na zeď
Věšáky na zeď · Spinder Design
Spinder Design
Růžové věšáky na zeď
Moderní věšáky na zeď
Bílé věšáky na zeď
Černé věšáky na zeď
Dřevěné věšáky na zeď
Kovové věšáky na zeď
Věšáky na zeď s poličkou
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi