Lisy jsou velmi špatné... velmi drahé a nekvalifikované. Tenké, lehké, budu je moci jen trochu umýt pod proudem vody v dodávce, jinak se určitě rozbij...
Zobrazit více
Toto hodnocení bylo automaticky přeloženo.
Odpověď Bonami31. 1. 2025
Stimate client,
Vă mulțumim că ne-ați informat despre proble...