Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Úklid a organizace
Úklidové pomůcky
Kbelíky
Kbelíky
...
Úklidové pomůcky
Kbelíky
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny
ID: 1599456
Rayen
Kbelík
Plastový, tmavě šedý, 21,5x36,5 cm, výška 24,5 cm, 12 l, …
více
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Plastový
Tmavě šedý
21,5x36,5 cm
Výška 24,5 cm
12 l
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Bude se hodit
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Bude se hodit
sada 6 ks
Vileda
Hadříky v sadě Pro Clean
6 ks, z mikrovlákna
(2)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 14 ks
Vileda
Hadříky v sadě Colors
14 ks, z mikrovlákna
(5)
Skladem
249 Kč
18 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Vileda
Hadříky v sadě Colors
4 ks, z mikrovlákna
(22)
Skladem
101 Kč
25 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Addis
Hadříky v sadě Fairy
4 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Addis
Hadříky v sadě
4 ks, z mikrovlákna
(11)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Addis
Hadříky v sadě
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
45 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Addis
Hadříky v sadě
5 ks, z mikrovlákna
(6)
Doručíme od 5. 11. 2026
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
44 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Značka Rayen
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Kbelíky
Kbelíky · Rayen
Rayen
Kbelíky v tmavé barvě
Plastové kbelíky
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi