20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 254 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 135x200 cm
(28)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Addis
Smeták a lopatka
Kovový/plastový
(85)
Doručíme od 5. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, bílá, 130x160 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, krémové, 275x275 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Vorno
S automatickým zavíráním, 37,5 x 46 cm, plastové, černé
(11)
Skladem
Poslední kousky
536 Kč
s kódem
670 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mepal
Dózy v sadě Omnia
3 ks, 700 ml/1,1 l/2 l, na potraviny, plastové, šalvějově zelené
(12)
Skladem
Poslední kousek
536 Kč
s kódem
670 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, 9x9 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, tyrkysová, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Santos
2 ks
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
336 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Háček Smart
Závěsný, ocelový, bílý
(42)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(15)
Doručíme od 14. 10. 2026
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Úložný box na oblečení Life
Vakuový/vyztužený, látkový, bílý, 65x45x27 cm
(72)
Skladem
538 Kč
s kódem
672 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z jasanového dřeva, v přírodní barvě, šířka 51 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(31)
Skladem
538 Kč
s kódem
672 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
simplehuman
Pytle na odpadky v sadě K
60 ks, stahovací, 45 l
(6)
Skladem
538 Kč
s kódem
672 Kč bez kódu
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v přírodní barvě
(23)
Skladem
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Maximex
Přídavná polička Massivo
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 48,5x31 cm, výška 48,5 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dóza Belor
Na potraviny, keramická, krémová
Skladem
Poslední kousky
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Košíky v sadě Tossa
2 ks, z mořské trávy, v přírodní barvě, výška 10 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
538 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na pokličky a pánve Tower
Kovový, černý, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(25)
Skladem
539 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/tmavě šedý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, světle šedý, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Lékué
Svačinový box To Go
1,6 l, dělený, 2 ks, plastový, černý
(10)
Skladem
540 Kč
s kódem
675 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Classic
Pratelná, béžová, 50x80 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
540 Kč
s kódem
675 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódem
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, skleněná
Skladem
Poslední kousky
541 Kč
s kódem
676 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Svačinový box Ellipse
300 ml/750 ml, dělený/na jogurt, 2 ks, plastový, světle červený
(142)
Skladem
Poslední kousky
541 Kč
s kódem
676 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Classic
Pratelná, černá, 50x80 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
541 Kč
s kódem
676 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Umbra
Koupelnová polička Flex
Bez vrtání/rohová, plastová, bílá
(6)
Skladem
542 Kč
s kódem
678 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástěnné, ø 44 cm
(26)
Skladem
542 Kč
s kódem
678 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Držák na papírové utěrky Tosca
Bez vrtání, dřevěný, bílý, 8,5x32 cm, výška 6 cm
(55)
Skladem
Poslední kousky
542 Kč
s kódem
678 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, bílé
(64)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, šedé
(76)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Sada doplňků do koupelny
Bílá
(20)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(45)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedé, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, béžová
(53)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Casa Selección
Košíky v sadě
7 ks, do koupelny, látkové, tmavě šedé, výška 8,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Koš na prádlo
Skládací, plastový, tyrkysový, 45 l
(62)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Umbra
Stojany na pokličky a pánve v sadě Peggy
2 ks, plastové, bílé, výška 10 cm
(20)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, krémové, 200x200 cm
(41)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(13)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Ethan
Z recyklované bavlny, modrá/béžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na banány Tosca
Ø 13 cm, kovový, zelený
(19)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Casa Selección
Věšáky na dveře v sadě
Kovový, bílý/černý, šířka 35 cm, výška 11 cm, hloubka 2,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 140x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tmavě šedá, 170x210 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, světle šedá
(6)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
102
103
104
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci